Doda w 9-letnich spodniach Doda w 9-letnich spodniach Doda w 9-letnich spodniach Doda w 9-letnich spodniach Doda na festiwalu w Sopocie 2009, trzeci dzień festiwalu
Doda w 9-letnich spodniach
East News
1/7
Doda w 9-letnich spodniach
East News

 

W minioną niedzielę Doda zagrała koncert w położonych nieopodal Krakowa Bolechowicach. A ponieważ strój sceniczny rządzi się własnymi prawami, występ był dla Dody okazją do powrotu do swojego dawnego stylu, w którym punk rockowe, skórzane stroje łączą się z ultrawysokimi obcasami i nie pozostawiającymi wiele wyobraźni topami.

 

Więcej: DODA NOSI NAJMODNIEJSZE OKULARY TEGO SEZONU. NIE SĄ TANIE, ALE PODOBNE KUPICIE W SIECIÓWKACH

 

Oraz dołami. Część fanów Dody – która zdjęciami z koncertu podzieliła się z nimi za pośrednictwem swojego Instagrama – zauważyła, że krótkie (bardzo, bardzo krótkie) szorty wokalistki są już w szafie Dody od niemalże 10 lat! 

 

Więcej: DODA W KOMBINEZONIE Z ZARY ZA 139 ZŁOTYCH. NADAL MOŻECIE GO KUPIĆ

Więcej: DWIE STYLIZACJE DODY NA CZERWONYM DYWANIE W CANNES. JEDNA Z NICH TO WPADKA?

 

2/7
Doda w 9-letnich spodniach
East News

 

„Jestem dziwicą (to bardzo stary t-shirt)", głosił subtelny napis na koszulce wokalistki podczas jej sobotniego występu na XVIII Rodzinnym Pikniku Ekologicznym w Bolechowicach. Poza bluzką, Doda miała na sobie tiulowy tren o długości mini oraz ultrakrótkie, czarne szorty o wysokim stanie ze skóry z ćwiekami i metalowymi suwakami w okolicach krocza.

 

3/7
Doda w 9-letnich spodniach
East News

 

Do swoich 10-letnich szortów Doda dobrała swoje sznurowane kozaki za kolano z barwionej na różowo skóry od Balmain, które niedawno wokalistka wystawiła na sprzedaż na swoim internetowym kramiku za okrągłe 20 000 złotych. 

 

4/7
Doda w 9-letnich spodniach
Instagram @dodaqueen

 

Bardziej uważni z fanów Dody zapewne rozpoznali te skórzane spodnie (czy z taką długością to jeszcze spodnie). Okazuje się, że wokalistka ma je w swojej szafie już od bardzo długiego czasu.

 

5/7
Doda na festiwalu w Sopocie 2009, trzeci dzień festiwalu
East News

 

Spodnie Dody mają już 9 lat. Wokalistka wystąpiła w nich w ramach festiwalu Sopot Hit Festiwal 2009 pierwszego dnia imprezy. Wówczas zestawiła je z białym podkoszulkiem, czarno-złotymi kozakami z wycięciami oraz kurtką w militarnym stylu.

 

6/7
Doda na festiwalu w Sopocie 2009, trzeci dzień festiwalu
Instagram @dodaqueen

 

Nie żeby to był powód do wstydu – chyba wszyscy mamy w szafie rzeczy, których nigdy nie chcielibyśmy się pozbyć, również Doda. „Tak. To te same spodenki od 10 lat🙄nie umiem im odmówić ❤️️🤔", przyznała wokalistka opisując zdjęcie z Sopotu sprzed 9 lat. 

 

7/7
Doda w 9-letnich spodniach
Instagram @dodaqueen

 

Tak Doda wyglądała w minioną sobotę. Uważacie, że od tamtego czasu jej styl uległ drastycznej zmianie?

 

Więcej na temat Doda