Różowe stylizacja Dody
1/6
Różowe stylizacja Dody


Od początku swojej kariery wokalnej Doda przeszła daleką drogę jeśli chodzi o osobisty styl. Ostatnimi czasy piosenkarka sięga po eleganckie klasyki, ponadczasowe połączenia i odjechane dodatki czerpiąc garściami prosto z najnowszych kolekcji i lookbooków najgorętszych projektantów.

 

Więcej: Uwaga – Doda ma nową fryzurę oraz stylizację, którą już wcześniej widzieliśmy!

 

Cóż, w takim razie najnowsza stylizacja wokalistki – w której sfotografowano ją wychodzącą z nagrań programu na Open FM – nasunie wam skojarzenia ze starą dobrą (różową) Dodą. Pss, jej komplet z sieciówki możecie upolować za naprawdę niewielkie pieniądze!

 

Więcej: Rozenek i Górniak zabroniły znanemu styliście pracować z Dodą? Ujawniła prywatne wiadomości!

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

2/6
Różowe stylizacja Dody

 

Tę oto różową Dodę można było zaobserwować pod redakcją radia Open FM, gdzie wokalistka udzieliła dziś wywiadu.

 

3/6
Różowe stylizacja Dody

 

Choć jej crop top bez rękawów, z kołnierzem w golf i ozdobnymi falbankami wygląda jak dzieło projektanta, w rzeczywistości kupicie go w sieciówce Review – w dodatku za 109,95 zł.

 

4/6
Różowe stylizacja Dody

 

Zgadliście – te pasujące kolorystycznie spodnie dresowe z błękitnymi lampasami i rzędami guzików po bokach nogawek także pochodzą z asortymentu przystępnej cenowo marki. Mogą być wasze za 159,95 zł.

 

5/6
Różowe stylizacja Dody

 

Ale Doda jak mało kto rozumie istotę dodatków – w szczególności tych designerskich. Do swojego różowego kompletu z sieciówki wokalistka dobrała parę błękitnych szpilek Pigalle Follies 100 od Christiana Louboutina za już nie takie przystępne 2290 zł.

 

6/6
Różowe stylizacja Dody

 

Nie jesteśmy pewni, czy to zasługa dresu czy nie – ale proszę oficjalnie nas dopisać do listy członków fanklubu pupy Dody 😍.

 

Więcej na temat Doda