Doda zakochała się w sztucznych perłach. Jej kolczyki kupicie w Zarze!
Instagram/Doda

Jesienią noś perły tak jak Doda! Jej kolczyki kupicie w Zarze za 59 złotych

Doda zakochała się w sztucznych perłach. Jej kolczyki kupicie w Zarze!
Instagram/Doda

Doda uwielbia eksperymentować z modą - potrafi łączyć niezwykle drogie kreacje z elementami z sieciówek, głównie z Zary. Niedawno widzieliśmy Dodę w spodniach w wężowy print z Zary, później Doda pojawiła się w białych sneakersach również z tej sieciówki. Ale to nie koniec modowej przygody Dody z tą marką! Tym razem Doda zdecydowała się na zakup biżuterii z Zary. Wybór padł na kolczyki ze sztucznymi perłami.

Zobacz także: To sukienka czy bluza? Doda w niedrogiej sukience polskiej marki!

Doda i perłowe kolczyki z Zary

Kilka dni temu Doda pokazała zdjęcie, na którym pozuje w okrągłych kolczykach ze sztucznymi perłami. Fanki Dody były oczarowane jej biżuterią - okazuje się, że kolczyki Dody można kupić w Zarze. Ich cena to 59 złotych.

 

Doda zdecydowała się na model z Zary. Kolczyki z perłami kosztują 59 złotych.

Doda w kolczykach z perłami z Zary
Instagram

 

Kolczyki z perłami są hitem tej jesieni! Perły (nawet sztuczne!) dodają klasy i z nudnej stylizacji potrafią stworzyć coś niesamowitego! Warto jednak pamiętać, że perły trzeba odpowiednio zestawić w stylizacji, aby nie wyglądać nudno i poważnie jak królowa Elżbieta

Doda w kolczykach z perłami z Zary
Mat. promocyjne

 

Sztuczne perły widzimy coraz częściej w sklepach. Jednym z mocniejszych trendów są spinki z perłami, które wyglądają na włosach niezwykle dziewczęco i elegancko zarazem.

Spinki z perłami
Zara

Więcej na temat Doda Zara
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37