Choć od ślubu Dody i Emila Stępnia minął już niemalże miesiąc, to wydarzenie roku w polskim showbiznesie wciąż nie schodzi z nagłówków tabloidów. Oczywiście, również za sprawą samej panny młodej, która sukcesywnie zasila swoje media społecznościowe nowymi zdjęciami ze swojego hiszpańskiego ślubu oraz wesela. 

 

Więcej: Doda podzieliła się z fanami teledyskiem ślubnym! Jak wyglądała uroczystość?

 

Mogło by się wydawać, że o sekretnej ceremonii pani Rabczewskiej-Stępień wiemy już praktycznie wszystko. Od obrączek czy tortu, aż po listę gości czy pierwszego tańca, Doda pochwaliła się już niejednym detalem swojej barwnej ceremonii.

 

Więcej: Doda planuje dziecko ze świeżo upieczonym mężem?!

 

Cóż, okazuje się, że Doda miała jeszcze jednego asa w rękawie. W poniedziałek na swoim kanale na YouTube wokalistka opublikowała ślubny teledysk do piosenki  zespołu Virgin „Miłość na etat", w którym ujęcia nakręcone podczas ślubu i wesela przeplatają się z Dodą przygotowującą się do ceremonii. Największa niespodzianka klipu? Druga suknia ślubna, o której istnieniu dotychczas nie mieliśmy pojęcia. Jak wyglądała – i która z kreacji robiła większe wrażenie?

 

Suknia ślubna Dody
YouTube

 

Przed ołtarzem Doda stanęła w białej sukni marki Berta z kolekcji ślubnej na jesień/zimę 17. Jej kreacja bez ramion i z długim trenem miała ulubiony przez wokalistkę dekolt typu carmen, dopasowane, mocno wytaliowane body z prześwitami oraz ręcznie wyszywany misternymi koronkami dół do ziemi. Doda kupiłą tę suknię w warszawskim salonie Madonna Fashion w cenie plasującej się w przedziale od 29 aż do 54 tysięcy złotych.

 

Więcej: Doda ujawnia kolejne szczegółyswojego ślubu! Kto zaprojektował jej suknię?

 

Suknia ślubna Dody
YouTube

 

Ale w nowym klipie Doda pokazała się w drugiej, zupełnie innej sukience. Drugą z kreacji wokalistka miała na sobie podczas wesela i musimy przyznać, że jej projekt jest znacznie wierniejszy seksownemu stylowi, do którego przyzwyczaiła nas Rabczewska-Stępień. Jej śnieżnobiała sukienka mini typu bustier (bez ramion) miała długie rękawy oraz bogate, koronkowe zdobienia na całej długości. Musimy przyznać, że idea dwóch sukni ślubnych jest wyjątkowo praktyczna – podczas gdy pierwsza podkreśliła wzniosłość ceremonii, druga z kreacji pozwoliła Dodzie na nieco więcej luzu. Która z nich jest waszym zdaniem lepsza?

 

Więcej: „Babcia wymodliła mi męża”. Doda w pierwszym wywiadzie po ślubie!

 

Więcej na temat Doda