Kreacje Dody w Cannes
East News, materiały promocyjne

Mamy wrażenie, że gdziekolwiek się nie pojawi, Doda zawsze kradnie show i skupia na sobie uwagę wszystkich. Kontrowersyjna wokalistka wypracowała sobie przez lata wizerunek pierwszej buntowniczki polskiej estrady, natomiast jej styl – zgodzicie się bez względu na to czy należycie do jego fanów czy nie – pozostaje konsekwentny i spójny.

 

Doda była jedną polskich gwiazd, które wybrały się na tegoroczny festiwal w Cannes. Nie uwierzycie kiedy przeczytacie o jej superekstrawaganckich strojach z czerwonego dywanu – szczerze mówiąc, to piosenkarka totalnie wymiotła konkurencję.

 

Brytyjska elegancja od Ralph & Russo, seksowna nostalgia w sukni od Nicolasa Jebrana czy hollywoodzki splendor w polskiej kreacji od Patrycji Kujawy – który look Dody był najlepszy?

 

3 looki Dody w Cannes
East News

Pierwsza stylizacja Dody na legendarny czerwony dywan jest także najbardziej kontrowersyjną. Wokalistka wystąpiła w fenomenalnej kreacji haute couture luksusowej brytyjskiej marki Ralph & Russo z kolekcji na jesień/zimę 16.

 

Ta mroźno-lawendowa tiulowa suknia z wysokim kołnierzem z organzy, inkrustowaną kryształkami szkła górą i ręcznie naszywanymi jedwabnymi kwiatami oraz strusimi piórami na dole jest lekkim skinieniem brytyjskiej marki w stronę wiktoriańskich sukni na krynolinie z bufiastymi rękawami i ciasną, gorsetową górą.

 

Przeczytaj też: Hollywoodzki szyk na francuskiej riwierze. Doda, Rubik, a może Kidman lub Bellucci? Zagłosuj na najlepszą kreację z Cannes!

 

 

Jak wokalistka wystylizowała tę bajkową suknię? Jeszcze większą ilością bajkowych akcesoriów! Po czerwonym dywanie stąpała ona w niewiarygodnie pięknych pantoflach tej samej brytyjskiej marki Eden Heel, o których już kiedyś pisaliśmy. Ich cena detaliczna wynosi 7 000 zł ;)

 

 

Z kolei w ręku Doda trzymała torebkę, za którą moglibyśmy kogoś zamordować. To model Chanel Boy w kolorze Light Blue w rozmiarze Medium, a jego cena to… 23 575 zł.

 

Więcej: Doda w Cannes w spektakularnej sukni! Zachwyciła na czerwonym dywanie ZDJĘCIA

 

Każdy kolejny dzień do dla Dody okazja żeby zaprezentować kreację innej marki. Drugiego dnia swojego pobytu w Cannes wokalistka założyła projekt Nicolasa Jebrana. Ten pochodzący z Libanu projektant haute couture stworzył tę suknię specjalnie dla Dody!

 

 

Ta krótka, biała kreacja bez ramion z długimi, misternie wyszywanymi koronką rękawami została starannie wyszyta połyskującymi kamieniami i liściastymi aplikacjami z organzy. Do tej kreacji Doda dobrała niemalże równie ekstrawagancką parę okularów.

 

 

Zobacz też: Doda "upokorzona" na czerwonym dywanie w Cannes? Mamy mocny komentarz! "Tanie manipulacje..."!

 

Te ozdobione misterną, metalową koronką i różami kocie oprawki to projekt Dolce & Gabbana z kolekcji wiosna/lato 17. Ich cena jest adekwatna do ich baśniowego wyglądu – kosztują 8 345 zł!

 

Z przyjemnością informujemy, że trzeciego dnia swojego pobytu w Cannes Doda założyła misterną, zachwycającą kreację polskiej projektantki! Ta długa, seksowna suknia to dzieło Patrycji Kujawy z Atelier OrOr. Spójrzcie tylko na jej długi, wysadzany kamieniami, powłóczysty tren…

 

 

Widzieliście już co Doda miała na sobie w Cannes. Wiecie co robić – głosujcie na najlepszą z jej kreacji!

 

Doda w Cannes w sukni od Patrycji Kujawy
Doda w Cannes w sukni od Patrycji Kujawy
...
East News
Doda w Cannes w sukni Ralph & Russo
Doda w Cannes w sukni Ralph & Russo
...
East News
Doda w Cannes w sukni od Nicolas Jebrana
Doda w Cannes w sukni Nicolas Jebran
...
East News
Więcej na temat Doda Cannes haute couture
Wyniki plebiscytu:
Doda w Cannes w sukni od Patrycji Kujawy...
Doda w Cannes w sukni Ralph & Russo...
Doda w Cannes w sukni od Nicolas Jebrana...