Doda i Emil Stępień Suknia ślubna Dody Suknia ślubna Berta z kolekcji jesień/zima 17 Suknia ślubna Berta z kolekcji jesień/zima 17 Suknia ślubna Berta z kolekcji jesień/zima 17
Doda i Emil Stępień
Instagram
Ładna?
1/5
Doda i Emil Stępień
Instagram


Sekretny ślub Dody i Emila Stępnia jest bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem ostatniego weekendu. Para, która powiedziała sobie sakramentalne „tak" w okolicach miejscowości Marbella w hiszpańskiej prowincji Malaga zdradza coraz więcej szczegółów prywatnej ceremonii za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

Więcej: A może by tak... wybrać się do 5-gwiazdkowego hotelu w Hiszpanii, w którym Doda wzięła ślub?

 

Ale chyba wszystkim, którzy dowiedzieli się o trzymanym w tajemnicy ślubie wokalistki i producenta filmowego przyszło do głowy przede wszystkim jedno pytanie – kto uszył suknię, w której Doda stanęła przed ołtarzem?

 

Więcej: Doda i Emil Stępień pokłócili się dwa dni przed ślubem! Co świadkowa Dody zdradziła w swoim przemówieniu ślubnym?

 

Oczywiście, mamy dla was odpowiedź. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć o sukni ślubnej Dody.

 

Więcej: Doda pokazała zdjęcia z poprawin! Kto był wśród gości? ZDJĘCIA!

 

2/5
Suknia ślubna Dody

 

W miniony weekend Doda wzięła ślub z Emilem Stępniem. Wokalistka stanęła przed ołtarzem w białej sukni marki Berta z kolekcji ślubnej na jesień/zimę 17.

 

3/5
Suknia ślubna Berta z kolekcji jesień/zima 17

 

Jej kreacja bez ramion i z długim trenem miała ulubiony przez wokalistkę dekolt typu carmen, dopasowane, mocno wytaliowane body z prześwitami oraz ręcznie wyszywany misternymi koronkami dół do ziemi.

 

4/5
Suknia ślubna Berta z kolekcji jesień/zima 17

 

Pod nazwą marki, którą wybrała Doda kryje się izraelska projektantka Berta Balliti pochodząca z Kairu, która otworzyła swój brand w 2004 roku. Od tamtej pory jej projekty były publikowane na łamach takich magazynów jak Elle i Vogue.

 

 

Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszyskich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana to wiem, że moja praca nie jest przyjaznym środowiskiem dla uczuć. Kochani fani! Spełniły się Wasze życzenia dla mnie. Znalazłam prawdziwą miłość zbudowaną na początku tylko na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu. Właśnie dlatego ją ukrywałam - wybaczcie mi, ale było warto 😉 Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka 😉 Chociażby Pani z urzędu stanu cywilnego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. Dziękuje za piękną suknię @berta i tygodnie przymiarek w @madonnasuknieslubne w Warszawie. Dziękuję moim 50 gościom za niezapomniany i piękny weekend. Dla fanów szykuję niezwykłą niespodziankę, a póki co dzielę się z Wami moim sercem.

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

5/5
Suknia ślubna Berta z kolekcji jesień/zima 17

 

Suknie projektu Balliti można kupić w salonach Madonna, które znajdują się w Krakowie, Katowicach i w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej. Choć warszawski salon odmówił udzielenia informacji dotyczących ceny tego konkretnego modelu, udało się nam dowiedzieć, że suknie ślubne izraelskiej marki mieszczą się w przedziale cenowym od 29. aż do 54 tysięcy złotych.

 

 

Więcej na temat Doda