Doda
1/7
Doda


To żadna tajemnica, że Doda jest entuzjastką włoskiej, maksymalistycznej mody. Minimalizm w stylu skandynawskim? Zapomnijcie. Awangarda projektantów z Antwerpii? To nie te klimaty. Konceptualizm w stylu Rei Kawakubo? Nie, dzięki. Odkąd pamiętamy, Doda ma w kwestii ubrania trzy kryteria: ma być seksownie, żartobliwie – i wszyscy mają wiedzieć, że nie są to tanie rzeczy.

 

Więcej: Telekamery 2018: kiczowata Doda oraz fenomenalne stylizacje Dereszowskiej i Wojciechowskiej

 

Doda na podpisywaniu najnowszej płyty Bohdana Łazuki, na której gościnnie zaśpiewała, właśnie wystąpiła w stylizacji, która łączy w sobie każdą z trzech zasad – oraz pewien absurdalnie drogi futrzany płaszcz. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby poznać całą historię.

 

Więcej: Po serii dobrych stylizacji... znów prowokuje. Czyżby Doda wróciła do wulgarnego wyglądu?

 

2/7
Doda w futrze promuje płytę Bohdana Łazuki
ONS.pl

 

Styl Dody zapewne ma równie wielu przeciwników, co entuzjastów. Na promocję nowej płyty Bohdana Łazuki – na której wokalistka wystąpiła gościnnie w jednym z utworów – Rabczewska założyła brązowe futro Max Mara, kaszkiet  i okulary kocie oczy. Pod spodem wokalistka miała na sobie t-shirt z żartobliwym nadrukiem i niebieskie jeansy.

 

Więcej: Tak eleganckiej Dody nie widzieliśmy już dawno! To jedna z jej najlepszych stylizacji?

 

3/7
Doda w futrze promuje płytę Bohdana Łazuki
ONS.pl

 

To żadna tajemnica, że Doda jest entuzjastką włoskiej, maksymalistycznej mody. Ten szeroki skórzany pas z porządnym, przeskalowanym logo włoskiego domu mody, który w ostatnich latach zmienia nasze wyobrażenie luksusu, Doda związała w talii na swoim białym t-shircie.  Czy Doda nosi go ironicznie? Tego nie wiemy, ale pewne jest to, że cena tego ostentacyjnego paska nie jest żartem. Kosztuje 3805 zł i kupicie go (lub nie) na oficjalnej stronie marki.

 

Więcej: Doda w spódnicy z Zary za 99 złotych. Na stronie internetowej już się wyprzedała!

 

4/7
Doda w futrze promuje płytę Bohdana Łazuki
ONS.pl

 

Osobny akapit należy się torebce wokalistki. W końcu nie każdy może sobie pozwolić na torebkę od Hermesa, której nie można już mieć. Model, który Doda przewiesiła przez ramię zwie się Sellier i nie jest już produkowany. Ten zgrabny kuferek to prawdziwa inwestycja – obecnie kupicie go tylko i wyłącznie na aukcjach (na przykład na tej) – za skromne 69000 zł. Niektórzy inwestują w nieruchomości – dlaczego by nie ulokować oszczędności w modnym akcesorium?

 

 

5/7
Doda w płaszczu od MaxMary
ONS.pl

 

Ale największą bombą w looku Dody zostawiliśmy na koniec. Jest ona tym beżowym płaszczem ze sztucznego futra, który wygląda zarówno luksusowo jak i przytulnie. Zwie się Teddy, jest to projekt marki MaxMara na sezon jesień/zima 17, kosztuje 8150 zł i swego czasu było o nim głośno z powodu rewolucyjnej technologii, której włoski dom mody użył aby wskrzesić jedną ze swoich klasycznych sylwetek z lat 80. W tym futrze pokazały się zarówno gwiazdy takie jak Kim Kardashian czy Rita Ora jak i ikony stylu – na przykład Carine Roitfeld. Teraz dołączyła do nich Doda.

 

6/7
Doda w futrze promuje płytę Bohdana Łazuki
ONS.pl

 

Naturalnie, nie wszyscy mogą sobie pozwolić na sztuczne futro, które kosztuje mniej więcej tyle co używane auto. Nie ma powodów do obaw – oczywiście sieciówki natychmiast podłapały nowy trend na retro futro. W Mango znaleźliśmy bardzo podobny model – w dodatku przeceniony na całkiem przyjemne 280 zł.

 

7/7
Doda z Bohdanem Łazuką
Więcej na temat Doda