Doda w lawendowej spódnicy na gali Plejady

20 maja w Warszawie odbyła się "Wielka Gala Gwiazd Plejady", na której wręczono statuetki w kilku kategoriach. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. Roksana Węgiel, Basia Kurdej-Szatan, Irena Santor, Maciej Musiał oraz projekt "Artyści przeciw nienawiści", którego inicjatorką była Doda. Gwiazda na gali pojawiła się w towarzystwie męża, Emila Stępnia. Zmieniała kreacje aż 2 razy! Zobaczcie!

1/4

Doda na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2019

Choć pierwsza kreacja Dody przykuwała wzrok, nie sposób nie dostrzec metamorfozy Emila! Producent filmowy, odpowiadający m.in. za sukces "Pitbulla", ogolił się na łyso!

Poznajecie tego pana?😎 - pytała sama artystka na Instagramie pokazując zdjęcie męża. 

2/4
Doda w złotym kostiumie na gali Plejady

Za wyjątkową kreację Dody odpowiada jej ulubiona projektantka, Patrycja Kujawa. Połączenie czerni i złota w postaci ogromnego trenu idealnie wpasowało się w motyw przewodni imprezy, czyli imprezę w stylu Las Vegas! 

3/4
Doda w lawendowej spódnicy na gali Plejady

Statuetkę w kategorii "Osobowość Roku" dla wszystkich artystów, którzy wzięli udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści", odebrała w zupełnie innej, lawendowej stylizacji. Doda nie ukrywa, że oszalała na punkcie tego koloru! 

4/4
Doda w złotym kostiumie na gali Plejady

Skoro stylizacje były spektakularne, makijaż musiał być delikatny. Jak Wam się podoba Doda w tak bogatym wydaniu? Głosujcie w sondzie!

 

Więcej na temat Emil Stępień Doda