Istnieje pewien wspólny mianownik w stylu Magdy Gessler i Dody. Choć ciężko ubrać to w słowa, zarówno gwiazda Kuchennych Rewolucji, jak i kontrowersyjna wokalistka lubią maksymalistyczne looki – pełne błyszczących ozdób i barokowego przepychu. Ich stylizacje to iście włoskie podejście do mody.

 

Doda i Gessler w okularach Dolce & Gabbana
East News, Instagram

 

Właśnie dlatego obie panie uwielbiają Dolce & Gabbana. W końcu sukces i ponadczasowość tej legendarnej marki leży w jej energii, werwie i kalejdoskopie przepychu, z którego słyną Włoszki.

 

Zobacz też: Dobre okulary przeciwsłoneczne – UV, filtr polaryzacyjny, fotochrom

 

W ostatnim czasie obie gwiazdy pokazały się w maksymalistycznych, barokowych okularach przeciwsłonecznych od sycylijskich projektantów. Magda Gessler dołączyła do swojej – imponującej – kolekcji „oksów" model z kapsułowej kolekcji Tropico Italiano od Dolce & Gabbana. Te inspirowane luzem i beztroską skąpanych w słońcu sycylijskich wakacji oprawki są ozdobione kwiatowymi detalami z kryształkowych płatków od Swarovskiego.

Magda Gessler w okularach Tropico Italiano Dolce & Gabbana, 2 820 zł
East News, materiały promocyjne

 

Ten konkretny model kosztuje 2 820 zł! Ale nie myślcie, że pieniądze wystarczą żeby je kupić – by założyć na nos kwintesencję stylu Sycylii musicie się wpisać na listę, ponieważ ich dostępność jest mocno ograniczona!

 

Więcej: Okulary przeciwsłoneczne a kształt twarzy (owalna, kwadratowa, trójkątna, prostokątna, podłużna)

 

Doda postawiła na oprawki Dolce & Gabbana z regularnej kolekcji na wiosnę/lato 2017. Kontrowersyjna wokalistka lansowała się w nich na festiwalu w Cannes! Więcej znaczy więcej jeśli chodzi o te zachwycające, kocie okulary ozdobione kunsztownymi różami, złotą koronką i kryształami.

 

Doda w okularach Dolce & Gabbana wiosna-lato 17
Instagram, materiały promocyjne

 

Zobacz też: Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne

 

Niestety, tyczy się to także ich ceny. Żeby je mieć musicie obciążyć Wasze konta o… 8 345 zł! Nie uważacie, że Doda wyglądała w nich obłędnie? Nam na zdjęciach przypomina ona trochę legendę z japońskiego Vogue'a, Annę Dello Russo.