Doda na TeleKamerach 2019

Doda była jedną z gwiazd, które pojawiły się na gali wręczenia Telekamer 2019. Co prawda wokalistka nie była nominowana w żadnej kategorii, ale pojawił się na scenie, wręczając statuetkę w kategorii "Program rozrywkowy". Gwiazda zaskoczyła wszystkich i pojawiła się tego dnia w spektakularnej błyszczącej sukni. Jej projekt zdradziła już wcześniej na Instagramie. Zobaczcie czyje to dzieło!

1/5
ONS.pl

Błyszcząca cekinowa suknia, którą wybrała Doda to projekt Patrycji Kujawy. Artysta już od dłuższego czasu współpracuje z projektantką i często mamy okazję zobaczyć ją w spektakularnych sukniach ozdobionych tysiącami błyskotek. 

2/5

Przed Telekamerami Doda opublikowała na Instagramie projekt sukni Kujawy i napisała:

Oskary Oskarami ...czas na Telekamery 😃😃😃🤪 - czytamy na profilu gwiazdy.

Widać, jak ważne do było dla niej wydarzenie skoro porównała je do samych Oscarów. Trzeba przyznać, że suknia z powodzeniem sprawdziłaby się również na hollywoodzkiej gali.

3/5
ONS.pl

Suknia Dody mimo że sprawia wrażenie ciężkiej, nie zaburzyła proporcji jej sylwetki. A wręcz przeciwnie! Doskonale podkreśliła biust wokalistki i wyeksponowała jej słynne tatuaże na plecach. 

4/5
ONS.pl

Kreacja Dody zbiera niemal same pozytywne komentarze. Internauci są zachwyceni wyglądem gwiazdy i jednogłośnie stwierdzili, że była jedną z najbardziej uśmiechniętych osób na całej gali. 

Zasłużyła na Ciebie ta sukienka 😉

Wyglądałaś olśniewająco! ❤️😍

Wyglądałaś zjawiskowo 😍😍 figurę masz rewelacyjną ❤️❤️

Oj nieładnie nieładnie wyglądać lepiej od wszystkich laureatów razem wziętych;P

 

5/5

Doda zasłużyła na tytuł najlepiej ubranej gwiazdy na gali Telekamer 2019?

Zobacz także: Stylizacje gwiazd na gali Telekamery 2019! Wojciechowska, Szelągowska i wiele innych!

Więcej na temat Doda Telekamery