Przed wami to, co tygryski lubią najbardziej. Doda właśnie pokazała się w sukience, którą Małgorzata Rozenek założyła niemalże miesiąc wcześniej. Tak, dobrze przeczytaliście. O co chodzi? Czy zrobiła to z premedytacją? Czy kupiła ją nie wiedząc o historii sukienki? Co na to fani obu pań? Co na to same zainteresowane? Co na to ich małżonkowie? Te odpowiedzi prawdopodobnie już na zawsze pozostaną bez odpowiedzi. Dlatego też skupmy się na tym, co ważne, czyli porównajmy ich wygląd.

 

Więcej: Radosław Majdan miał wypadek! Jedzie do szpitala

 

 

#ferrari #paddock #f1

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

No więc cała historia zaczęła się 27 maja 2018 roku, kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła na swojego Instagrama fotkę, na której pozuje z małżonkiem, Radkiem Majdanem, ubrana w różową sukienkę z wyeksponowanymi ramionami i marszczoną górą. Znana z programu „Projekt Lady" blond prezenterka połączyła tę kreację w kolorze wściekłej fuksji z wielobarwnymi, ozdobionymi listkiem sandałkami oraz skórzaną nerką Gucci.

 

Więcej: Małgorzata i Radosław Majdanowie starają się o dziecko!

 

 

Historia zatoczyła koło niecały miesiąc później. Zaledwie wczoraj – 17 czerwca – zdjęcia Dody w falbaniastej kreacji pojawiły się zarówno na insta story jak i w feedzie na Instagramie blond wokalistki. Na zamieszczonych fotkach Doda pozuje sama oraz ze swoim mężem Emilem Stępniem na drewnianym tarasie na tle imponującego, iglastego drzewa. Rabczewska-Stępień połączyła tę marszczoną sukienkę z czarnymi sandałkami z paskami w kostce oraz ze złotymi bransoletkami.

 

Więcej: Doda rezygnuje z ostrego wizerunku?! Wokalistka przechodzi duchową przemianę

 

Sukienka Niumi, 649 zł
Sukienka Niumi, 649 zł

 

Sukienka ponad podziałami to dzieło polskiej marki Niumi, o której mogliście już słyszeć w kontekście telewizyjnego show TVN, „Project Runway". Założycielka brandu, Dorota Cieszyńska, zajęła 8. miejsce w pierwszej edycji programu w 2014 roku. 

 

Więcej: Doda znika z show-biznesu przez ciążę?

 

Sukienka Niumi, 649 zł
Mat. prasowe

 

Sukienka Dody oraz Małgorzaty Rozenek jest hybrydą bluzki z hiszpańskim dekoltem i dopasowanej spódnicy midi. Wciąż jest dostępna w internetowym sklepie marki i kosztuje 649 zł. Czy Rozenek i Rabczewska-Stępień was do niej przekonały? Nas tak, ale i tak nie zaryzykujemy wyboru, która wyglądała lepiej. Dlatego głosowanie zostawiamy Wam ;) 

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

Więcej na temat Doda Małgorzata Rozenek