To już musi być trend. Prawdę powiedziawszy, za każdym razem kiedy więcej niż jedna gwiazda wybierze ten sam element garderoby, zacieramy ręce. Lecz tym razem tę samą ramoneskę pokazały dwie wokalistki o kompletnie odmiennym podejściu do osobistego stylu. Julia Wieniawa i Doda wybrały tę samą szmaragdowozieloną ramoneskę projektu polskiej marki! Która z nich prezentuje się w niej lepiej?

 

Więcej: Doda znowu szokuje. To BARDZO odważna kracja nawet, jak na nią

 

Julia Wieniawa
East News

 

Na początek mała lekcja stylowej historii. To, że tego sezonu welur wziął szturmem wszystkie inne tkaniny i z bez przerwy pojawia się na czerownym dywanie w postaci sukni, garniturów, spódnic czy butów już wiemy. Ale czy wiedzieliście, że pokazy na jesień/zimę 17 były pełne połyskujących, aksamitnych kurtek? Bomberki pojawiły się u Marka Jacobsa, Simone Richa, Prady czy Trussardi, żakiety u Louisa Vuittona, a welurowe ramoneski mogliśmy podziwiać u Alexandra Wanga czy Toma Forda.

 

Koniec lekcji (mówiliśmy, że nie będzie długa). Porozmawiajmy o stylówie Julii Wieniawy! Aktorka pojawiła się na tegorocznych wyborach Miss Polonia w szmaragdowozielonej, aksamitnej ramonesce, która bez wątpienia była najbardziej charakterystycznym elementem jej stylizacji. Młoda wokalistka i dziewczyna Antka Królikowskiego dobrała do niej spodnie w kant o kroju marchewkowym oraz nawiązujące do barwy kurtki czółenka w szpic.

 

Więcej: Zobacz, jak wyglądała Julia Wieniawa, gdy zajadała stres słodyczami i teraz gdy waży tylko...

 

Doda
East News

 


Mało która gwiazda rozumie koncept dramatycznej stylizacji lepiej niż Doda. Wokalistka jako pierwsza pokazała się na scenie w oślepiająco połyskujących cekinowych kozakach Saint Laurent, nosiła suknię zrobioną z bandan, a wyjście z siedziby prokuratury po swoim ostatnim zatrzymaniu potraktowała jak spacer po wybiegu (zdecydowanie pochwalamy). Jej stylizacja z zieloną ramoneską jest bez wątpienia bardziej maksymalistyczna niż dyskretny szyk młodej aktorki. Swoją kurtkę Doda połączyła z prostym białym topem oraz czarną, jedwabną spódnicą, która z przodu miała krój wyjątkowo krótkiej mini, natomiast z tyłu wieńczył ją surrealistycznie olbrzymi tren. Kto jak kto, ale Doda wie jak zrobić wielkie wejście.

 

Więcej: Co za dekolt! Tak seksownej Julii Wieniawy jeszcze nie widziałyśmy!

 

Ramoneska Zaquad, 490 zł
Mat. prasowe

 

Kurtka, którą pokochała aktorka i wokalistka pochodzi z kolekcji na sezon wiosna/lato 17 polskiej marki Zaquad, o której pisaliśmy kiedy jej projekty nosiła Anna Lewandowska, Paulina Sykut czy Justyna Steczkowska. Model, w którym pokazała się Doda i Julia Wieniawa kosztował 720 zł, jednak obecnie jest wyprzedany i możecie go upolować za 490 zł. Nie ma za co ;-).

 

Więcej na temat Doda Zaquad Julia Wieniawa