W kwestii obuwia, na wiosnę/lato 18 moda bezwzględnie wyluzowała. Najgłośniej za tą tezą przemawia kultowy już status sportowych butów Archlight francuskiej marki Louis Vuitton. Mimo dość zaporowej ceny – biegacze z logo LV są dostępne za jedyne 3999 zł – obuwie stało się bezwarunkowym hitem, zarówno wśród influencerek na Instagramie, jak i wśród gwiazd. Takich jak na przykład Anna Lewandowska. Lub na przykład Doda.

 

Więcej: ANNA LEWANOWSKA ZDRADZA SWÓJ SPOSÓB NA CELLULIT! UŻYWA BARDZO ZNANYCH PRODUKTÓW

 

But sportowy Louis Vuitton Archlight
Louis Vuitton

 

Tak jest! Zarówno słynna fit mama, jak i blondwłosa wokalistka uznały, że dołączą do grona osób, które pokochały trend na luksusowe buty udające sportowe obuwie do biegania. I każda z nich pokazuje swoje „arczlajty" w eleganckich stylizacjach, które przeczą naszym wyobrażeniom na temat tego, co wypada nosić do sukienki.

 

Więcej: OTO GWIAZDY, KTÓRYCH POLACY MAJĄ NAJBARDZIEJ DOŚĆ. NA CZELE RANKINGU... LEWANDOWSCY

 

Anna Lewandowska w biegaczach LV
Instagram @annalewandowskahpba

 

Anna Lewandowska była pierwszą gwiazdą, która nie mogła się oprzeć luksusowym sneakersom. Słynna fit mama postawiła na białą kolorystykę, a na Instagramie pokazała je w wielu stylizacjach, udowadniając uniwersalność modnego obuwia. My wybraliśmy jej look ze sportową spódnicą Nike oraz sportową bluzą z kapturem. Dzięki prostym ciuchom, jej masywne „arczlajty" lśnią tutaj pełnym blaskiem.

 

Więcej: DODA W PRZEŚLICZNEJ SUKIENCE MAXI. ZNAJDZIECIE JĄ W... H&M

 

Doda w biegaczach LV
Instagram @dodaqueen

 

Ale Doda ma całkiem podobne podejście do stylizacji francuskich butów. Swoje czarne biegówki z logo LV wokalistka połączyła z czarną sukienką midi na ramiączkach ze sznurowanym pasem w talii i plisowanym dołem. Element sportowy w jej stylizacji? Absolutny brak makijażu. Naszym zdaniem, Dodzie do twarzy w nieumalowanej twarzy.

 

Więcej: DODA NOSI NAJMODNIEJSZE OKULARY TEGO SEZONU. NIE SĄ TANIE, ALE PODOBNE KUPICIE W SIECIÓWKACH

 

Więcej na temat Doda Anna Lewandowska