ONS
Poznajesz który jest czyj?
1/11
ONS

Jeżeli gwiazda zyskuje na popularności często swój sukces zwieńcza jakimś tatuażem. Zazwyczaj oczywiście ma on jakiś głębszy przekaz. Ale nie brakuje też, takich gwiazd, dla których nowy tatuaż to "tylko" kolejna ozdoba. Wybraliśmy dziesięć znanych i nieznanych tatuaży gwiazd. Zgadniecie który do kogo należy? :-)

Zobacz także:
Tak wyglądają gwiazdy bez makijażu
Tak wyglądały gwiazdy zanim były znane

2/11
ONS
Radosław Majdan na swoim lewym przedramieniu wytatuował sobie napis "Tylko Bóg mnie może osądzić". Idealny manifest "niewinności i honoru"?
3/11
ONS
Anna Maria Jopek zapewnia, że jej tatuaż jest inspirowany wzorami etnicznymi z tradycji muzułmańskich, a wygląda jak topniejący na szybie mróz.
4/11
ONS
Tatuaż Marii Sadowskiej jest bardziej dla ozdoby niż jakiegoś większego symbolicznego znaczenia. Pytanie tylko, czy zdobi?
5/11
ONS
Maja Frykowska na lewym nadgarstku wytatuowała sobie swoją grupę krwi 0Rh-. Bardzo rozsądny pomysł.
6/11
ONS/AKPA
Alicja Janosz po wygranej w "Idolu" ufundowała sobie tatuaż na prawej łydce od strony wewnętrznej. Przedstawia on symbol równowagi, Jing Jang.
7/11
ONS/AKPA
Ania Świątczak może pochwalić się licznymi tatuażami na ciele. Jednym z nich jest napisane po arabsku na dłoni słowo "Jezus".
8/11
AKPA
Kolejna fanka tatuowania swojego ciała. Doda za każdym razem gdy w jej życiu dochodzi do przełomowego momentu wybiera jakiś symbol. Ostatnio pod biustem wytatuowała sobie zdanie w dialekcie elfickim. Co oznacza? Tego nie wie nikt.
9/11
ONS
Marina Łuczenko zrobiła sobie żart z dziennikarzy i "wytatuowała" na biodrach ogromny pistolet. Kilka dni po tym jak nowa dziara wywołała masę dyskusji, Łuczenko przyznała się, że tatuaż to tylko... naklejka. Nie przeszkodziło to jednak by za jej śladem poszedł tłum nastolatek...
10/11
ONS
Z okazji zwieńczenia pracy nad teledyskiem do singla "Wanna Feel You Now" nagranego z Mattem Pokorą, Patricia Kazadi sprawiła sobie tatuaż z boku głowy przedstawiający dziwny znak.
11/11
ONS/AKPA
Ilona Felicjańska wytatuowała na swoim prawym barku jaskółkę. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, a jakby tego było mało skierowana głową ku dołowi powoduje deszcz i gorsze dni. Chyba modelka nie do końca wiedziała na co się godzi.
Więcej na temat tatuaże gwiazd zgadnij kto to?