Meghan Markle w za dużych butach Ewa Farna w za dużych butach Kasia Cichopek w za dużych butach Edyta Herbuś w za dużych butach Kasia Zielińska w za dużych butach
Meghan Markle w za dużych butach
East News
1/5
Meghan Markle w za dużych butach
East News

 

Czasem wieści na temat rodziny królewskiej są poważne – a czasem mniej. Dzisiejsze rewelacje dotyczące Meghan Markle nie mają nic wspólnego ani z domniemaną ciążą, ani udziałem księżnej Sussex w królewskim programie Queen's Young Leader u boku królowej Elżbiety II. Zamiast tego, świat zelektryzował powód, dla którego Markle pokazuje się w butach, które są dla niej za duże.

 

Więcej: Meghan Markle po raz kolejny zmienia wizerunek!

 

Dochodzenie w sprawie obuwia księżnej przeprowadził brytyjski tabloid The Sun. Dziennik zwrócił uwagę na to, że na wszystkich oficjalnych imprezach, w których Meghan bierze udział, księżna ma na sobie buty na oko za duże o jakieś dwa rozmiary. Gazeta oszacowała wręcz, że pomiędzy piętą małżonki księcia Harry'ego, a tylną częścią jej butów jest dobre pół centymetra pustej przestrzeni. Nie ma to jak sokoli wzrok.

 

Meghan Markle w za dużych butach
East News

 

Cóż, zagadka została rozwiązana jeszcze szybciej niż się pojawiła. The Sun poprosiło o komentarz Harriet Davey, która redaguje dział mody w angielskim magazynie Look. Jej wytłumaczenie zbyt dużego obuwia Meghan jest prostsze niż można się było spodziewać. 

 

Więcej: Tego jeszcze nie widzieliście! Meghan Markle zagrała w scenie seksuoralnego...

 

„Wypożyczając buty na event albo czerwony dywan, gwiazdy często sięgają po parę za dużą o jeden, a nawet dwa rozmiary", tłumaczy redaktorka. „Stoi za tym argument, z którym wszyscy możemy się utożsamiać – chcą uniknąć odcisków. Kiedy gwiazdy takie jak Meghan noszą parę obcasów przez długie godziny, ich stopy mogą puchnąć, co z kolei prowadzi do powstawania pęcherzy, a na dłuższą metę – nawet haluksów".

 

Więcej: Księżna Meghan po raz pierwszypojawiła się na wyścigach w Ascot!

 

Ale jak Meghan daje radę swobodnie się poruszać w za dużym obuwiu? „Stara sztuczka show biznesowa: czubki butów wystarczy wypchać chusteczkami albo watą", oświeca czytelników The Sun Davey. No więc teraz już wiecie!

 

Więcej: Księżna Meghan w tej sukni skradła show pannie młodej?!

 

Oczywiście ta sama sytuacja tyczy się również polskiego show biznesu. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby zobaczyć zdjęcia gwiazd w za dużych butach.

 

2/5
Ewa Farna w za dużych butach
East News

 

Na gali rozdania Telekamer 2015, Ewa Farna wystąpiła w uroczej zabudowanej sukience typu bombka. Jeśli się bliżej przyjrzycie, zauważycie, że w cielistych czółenkach wokalistki jest sporo luzu.

 

3/5
Kasia Cichopek w za dużych butach
East News

 

„Wpadka" obuwiowa przydarzyła się także Kasi Cichopek. Gwiazda serialu „M jak Miłość" często występuje w butach, w których wyraźnie widać sporo luzu. Być może to kwestia trudnej dostępności – Cichopek nosi buty w rozmiarze 34.

 

4/5
Edyta Herbuś w za dużych butach
East News

 

Edyta Herbuś także miewa na sobie znacznie przyduże buty. Na tegorocznym pokazie MMC aktorka miała na sobie srebrne sandałki o dobre dwa rozmiary za duże.

 

5/5
Kasia Zielińska w za dużych butach
East News

 

Kasia Zielińska także ma na koncie więcej niż jedną obuwiową „wpadkę". Jej sandałki z pokazu Dawida Wolińskiego wyglądały, jakby aktorka miała w nich sporo luzu.

 

Więcej na temat Meghan Markle