Dakota Johnson
Wygląda pięknie!
1/4
Dakota Johnson

 

Dakota Johnson to nie tylko przepiękna kobieta, ale przede wszystkim bardzo utalentowana aktorka. W tym roku zasiadała w jury Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Marakeszu! A wczoraj, w czasie ceremonii jego zamknięcia, zachwyciła stylizacją. Inspirowana balową suknią Kopciuszka kreacja zrobiła furorę i jest komentowana na całym świecie. Zobacz w galerii, jak na wielkiej gali wyglądała Dakota Johnson, kto zaprojektował suknię, którą miała na sobie i… zachwyć się jej niezwykłym trenem!

 

ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate wygląda jak… prawdziwa księżniczka. W niezwykłej biżuterii…

2/4
Dakota Johnson

 

Suknia Dakoty Johnson, jak wszystkie jej kreacje podczas 17. Festiwalu Filmowego w Marakeszu, pochodziła z domu mody Gucci. Suknia w bladym, błękitno-szarym kolorze z błyszczącej tkaniny i bez rękawów miała głęboki dekolt i czarną satynową taśmę w pasie. Pięknie podkreślała perfekcyjną figurę gwiazdy, ale prawdziwa niespodzianka… to niezwykły tren sukni.

Wszyscy patrzyli nie tylko na przepiękną kreację Dakoty, ale również na jej brzuch! Od kilku tygodni mówi się bowiem o tym, że aktorka jest w ciąży! Wraz z partnerem Chrisem Martinem mieli na początku października zorganizować imprezę, na której poinformowali bliskich, że będą mieli dziecko. Wśród gości pojawili się rodzice Dakoty: Melanie Griffith i Don Johnson oraz przyjaciele pary Sean Penn i Julia Roberts. Te medialne doniesienia zostały jednak szybko zdementowane przez samych zainteresowanych. Rzecznik Dakoty powiedział, że przyjęcie w ich domu odbyło się, ale nie po to, żeby ogłosili, że spodziewają się dziecka, a z okazji urodzin aktorki. Fani gwiazdy jednak nadal wierzą w to, że aktorka ukrywa ciążę i naprawdę wkrótce zostanie mamą! Sądząc po jej ostatnich zdjęciach - ciężko w to uwierzyć, bo Dakota jest bardzo szczupła!

3/4
Dakota Johnson

 

Krytycy mody na całym świecie spierają się teraz, czy ta suknia to nawiązanie do balowej kreacji Kopciuszka, czy… hołd dla starożytnego bożka Kupidyna! Tren zdobiła aplikacja w formie wyszytego z cekinów serca z lśniącymi strzałami, haftowanymi aż do rąbka sukni. 

4/4
Dakota Johnson

 

W każdej stylizacji najważniejsze są detale! Tę wieńczyły kolczyki Cartiera oraz prosta, dziewczęca fryzura z pofalowanych, rozpuszczonych włosów, celowo pozostawionych w lekkim nieładzie. Delikatny makijaż w odcieniach szarości i błękitów podkreślał kolor sukni. Dakota wyglądała przepięknie! 

Więcej na temat Dakota Johnson Gucci