Dakota Johnson Dakota Johnson Kolekcja jesień/zima 17: Alexa Chung, Annakemilio, Pucci, Emilia Wickstead, Chanel Dakota Johnson Dakota Johnson
Dakota Johnson
East News
1/5
Dakota Johnson
East News

Uwaga, załóżcie przyciemniane okulary! Jesień/zima 17 olśniewa blaskiem połyskujących cekinów, dżetów, diamentów, weluru, satyny, PCV oraz ogólnie wszystkiego co błyszczy – i da się z tego zrobić ubranie.

 

Więcej: GORĄCY NEWS! Dakota Johnson i Jon Hamm są parą? Kelner zdradził szczegóły ich randki!

 

Ale nie wszystko złoto, co się świeci. Jedną z gwiazd, które postawiły na oślepiająco-futurystyczny trend jest Dakota Johnson. Gwiazda filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya" pojawiła się na otwarciu nowojorskiego butiku w srebrnym looku, wobec którego ciężko pozostać obojętnym. Czy był udany? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby lepiej się jej przyjrzeć!

 

Więcej: Dzisiaj ikona stylu, a jeszcze kilka lat temu... Zobacz urodzinową metamorfozę Dakoty Johnson!

 

2/5
Dakota Johnson
East News

 

Jak miliony monet! Znana z filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya" aktorka dosłownie błyszczała we frywolnej, zabudowanej sukience z superkrótkim dołem. Ta olśniewająca kiecka jest uszyta w całości ze srebrnej, marszczonej krepy, co daje efekt upłynnionego metalu – lub aluminiowej folii spożywczej.

 

3/5
Kolekcja jesień/zima 17: Alexa Chung, Annakemilio, Pucci, Emilia Wickstead, Chanel
Kolekcja jesień/zima 17: Alexa Chung, Annakemilio, Pucci, Emilia Wickstead, Chanel / Tag-Walk

 

Pucci, Emilie Wickstead, Alexa Chung czy Gucci – ci projektanci zgodnie wieszczą wielki powrót estetyki space age, która w latach 60. podbiła amerykańską modę i wzornictwo. W tym superfuturystycznym, srebrno-metalicznym trendzie prym wiedzie Karl Lagerfeld. Na swojej jesiennej prezentacji w paryskim Grand Palais projektant zbudował rakietę kosmiczną, która dosłownie… wystartowała podczas finału pokazu!

 

4/5
Dakota Johnson
East News

 

Trend na retro futuryzm w metalicznym wydaniu spodobał się Dakocie Johnson. W jej ostatniej kreacji falbany przy mankietach krótkich rękawów oraz przy dolnej krawędzi spódnicy kojarzą się z niewinnymi sukienkami niczym z lat 50. – z kolei zaostrzone, przesadzone ramiona kojarzą się z futurystycznymi strojami z lat 60., niczym z kreskówki „Jetsonowie".

 

5/5
Dakota Johnson
East News

 

Jak wystylizować tak obezwładniająco połyskującą sukienkę? Oczywiście, dorzucając jeszcze więcej lśniących metalicznych akcentów – Dakota postawiła na błyszczące srebrne sandałki z otwartym palcem i wiązaniem w kostce – bądź niczym u Lagerfelda, dodając coś białego i pierzastego. Chcemy!