Dakota Johnson i Jamie Dornan w Hollywood Dakota Johnson i Jamie Dornan w Hollywood Dakota Johnson i Jamie Dornan w Hollywood Dakota Johnson w sukience Cushnie et Ochs i Jamie Dornan w klasycznym garniturze Dakota Johnson
Dakota Johnson i Jamie Dornan w Hollywood
Instagram
Dakota jest w ciąży?
1/5
Dakota Johnson i Jamie Dornan w Hollywood
Instagram

6 lutego odbędzie się światowa premiera "Nowego oblicza Greya". Dakota Johnson i Jamie Dornan zaczęli już mocno promować 3. część światowego hitu. Tym razem filmowa Anastasia Steele i Christian Grey zaprezentowali się w Hollywood, gdzie razem z innymi aktorami, reżyserem Jamesem Foleyem oraz autorką książek E. L. James, uroczyście świętowali premierę, która odbędzie się już dzisiaj!

 

Największe wrażenie zrobiła na nas piękna Dakota, która w seksownej czerwonej sukience skradła show. Żaden mężczyzna nie przeszedł obok niej obojętnie...

 

Zobaczcie więcej zdjęć w galerii!

 

Polecamy też: Już niedługo premiera „Nowego oblicza Greya”! Przypominamy najgorętsze sceny z pierwszej części... Pamiętacie je wszystkie?

2/5
Dakota Johnson i Jamie Dornan w Hollywood
Instagram

Dakota Johnson wyglądała bosko w czerwonej sukience na cieniutkich ramiączkach - to projekt Cushnie et Ochs. Do sukienki dobrała srebrne sandałki na szpilce. A Jamie - jak to Jamie - wybrał klasyczny garnitur i... białe trampki!

 

Polecamy więcej: Zobacz oficjalny zwiastun „Nowego oblicza Greya”! Co spotka Christiana i Anastasię?

3/5
Dakota Johnson i Jamie Dornan w Hollywood
Facebook

Musimy przyznać jedno - oboje wyglądali niezwykle stylowo! Oczy wszystkich zwrócone były jednak na Dakotę, o której ostatnio sporo się mówi nie tylko w kontekście filmu. Plotka głosi, że Dakota jest w ciąży! 

ZOBACZ: Wszyscy patrzyli tylko na jej BRZUCH! Czy Dakota Johnson jest w ciąży?

Do sieci wyciekła kolejna scena z "Nowego oblicza Greya"! Ana jednak nie została panią Grey?!

Uwaga! Mamy trzy sceny z filmu "Nowe oblicze Greya"! Anastasia mówi o dziecku, a Christian... Zobaczcie WIDEO

4/5
Dakota Johnson w sukience Cushnie et Ochs i Jamie Dornan w klasycznym garniturze
Instagram