Arystokratki na pokazie Tomasza Ossolińskiego
Akpa

Kulczyk-Lubomirska i Czartoryska - piękne księżniczki na bogato

Arystokratki na pokazie Tomasza Ossolińskiego
Akpa

Wczoraj w warszawskim Instytucie Energetyki odbył się zamknięty pokaz Tomasza Ossolińskiego. Przy okazji świętowano 20-lecie jego pracy, więc nie mogło tam zabraknąć rodzimych gwiazd. Przypomnijmy: Plejada gwiazd na zamkniętym pokazie Tomasza Ossolińskiego

Naszą szczególną uwagę zwróciły gwiazdy, które nie tylko kochają modę, ale mają też silne związki z arystokracją. Anna Czartoryska-Niemczycka pojawiła się w niezwykle gustownym czarnym garniturze z ciekawą fakturą, do którego dobrała małą torebkę i szpilki w tym samym kolorze. Jedyną biżuterią był naszyjnik, który podkreślał śmiało odsłonięty dekolt i delikatna bransoletka.

Zobacz: Czartoryska narzeka na paparazzi: Próbują nas okraść z prywatności

Na bardziej ekstrawagancki look postawiła natomiast Dominika Kulczyk Lubomirska. Zaprezentowała się w welurowej sukience w elektrycznym odcieniu fioletu, na którą zarzuciła efektowne futrzane bolerko. Włosy upięła do góry i zdecydowała się na kolorowy makijaż, mocno podkreślający oczy. Trzeba przyznać, ze w takim wydaniu milionerki jeszcze nie widzieliśmy!

Zobacz: Dominika Kulczyk-Lubomirska opowiada o swoim dzieciństwie

Obie panie zachwyciły swoimi stylizacjami, choć każda z nich postawiła na zupełnie inną koncepcje. Która z nich podobała wam się bardziej?

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39