Gwiazdy w czarnej sukience Sugarfree Basia Kurdej-Szatan w sukience Sugarfree Julia Wieniawa w sukience Sugarfree Anna Lewandowska w sukience Sugarfree Czarna sukienka Sugarfree
Gwiazdy w czarnej sukience Sugarfree
Instagram, East News, Ons, EOS
1/5
Gwiazdy w czarnej sukience Sugarfree
Instagram, East News, Ons, EOS

Rzadko kiedy pojawia się marka, którą gwiazdy uwielbiają tak jak Sugarfree. Ta polska firma sprzedająca najmodniejsze kroje sukienek w przedziale cenowym 129 - 319 zł stała się nieodzownym elementem praktycznie każdej imprezy, na której pojawiają się celebryci.

 

Zobacz też: Julia Wieniawa na urodzinach magazynu w identycznej sukience jak Anna Lewandowska! Która wyglądała lepiej?

 

Ola Ciupa, Sara Boruc czy Agnieszka Hyży należą do grona wielbicielek polskiej marki. Ostatnio prawdziwą furorę robi jedna z jej prostych, czarnych sukienek – założyły ją trzy najgorętsze nazwiska polskiego show-biznesu. Kto? Zapraszamy do galerii!

 

Więcej: POJEDYNEK Agnieszka Hyży i Ania Lewandowska noszą sukienki tej samej marki! Która lepsza: za 200 zł czy za...

 

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan z mężem w najnowszej VIVIE!

2/5
Basia Kurdej-Szatan w sukience Sugarfree
Instagram

Polska marka Sugarfree sprzedaje sukienki po naprawdę okazyjnych cenach. Ciuchy z jej logo uwielbiają gwiazdy! Jednak nigdy przedtem Sugarfree nie wypuściło jeszcze takiego hitu jak pewna czarna sukienka z dekoltem w łódkę i asymetrycznym rozcięciem odsłaniającym nogi. Na zdjęciu Basia Kurdej-Szatan w tej właśnie kreacji!

3/5
Julia Wieniawa w sukience Sugarfree
East News

W przeciągu zaledwie paru dni pokazały się w niej najgorętsze nazwiska show-biznesu – Anna Lewandowska, Julia Wieniawa i ostatnio Basia Kurdej-Szatan. Na zdjęciu Julia Wieniawa.

4/5
Anna Lewandowska w sukience Sugarfree
East News

Zarówno Wieniawa jak i Kurdej-Szatan wystlizowały ją bardzo prosto – dodając tylko czarne szpilki. Na ich tle wyróżnia się stylizacja Lewandowskiej, która dodała prostej sukience blichtru łącząc ją z metalicznymi sandałkami na wysokich obcasach i stylową kopertówką. Na zdjęciu Robert i Anna Lewandowscy.

5/5
Czarna sukienka Sugarfree

Gwiazdy pokochały tę sukienkę, którą może kupić każda z nas, tym samym udowadniając, że metka nie gra roli! Która z gwiazd wyglądała najlepiej w tej samej sukience? Nie zapomnijcie zagłosować w naszej sondzie!