Małgorzata Rozenek czapki z pomponem
Instagram/Mat.prasowe
1/9
Małgorzata Rozenek czapki z pomponem
Instagram/Mat.prasowe

 

Za oknem zima w pełni. Jeśli szykujecie się na wyjazd zimowy, a w waszej walizce nie ma jeszcze ciepłej czapy z pomponem, spieszymy na ratunek! Wyszukaliśmy dla was najmodniejsze czapki, a wszystkie za mniej niż 50 zł! 

 

Zobacz również: Faceci ich nie znoszą, ale gwiazdy kochają! Małgorzata Rozenek stawia na metaliczne ubrania. Sprawdź, gdzie i w jakich cenach możesz je kupić

 

Czapka to zdecydowanie najmodniejszy dodatek i klasyk na zimowe chłody. Świeci triumfy na wybiegach, ulicach i... kochają ją gwiazdy! Dlaczego? Mogą dodać stylizacji charakteru!

 

Jaką czapkę wybrać?

 

W tym sezonie zimowym nosimy te oversize’owe i wełniane, najlepiej o grubym splocie. Im większa. tym lepiej. a stylowym hitem, oprócz kolorowych, są te z doczepionym wielkim pomponem. Dokładnie taką ma już w swojej szafie Małgorzata Rozenek. Wybrany przez nią model to marka Miss Paris, kupicie ją w butiku Moliera 2, ale kosztuje aż 395 zł! Wygląda jednak doskonale w połączeniu z białą puchową kurtką od MMC (2400 zł).

 

Sprawdź też: Małgorzata Rozenek ma już śniegowce na zimę, a Wy? Zobaczcie, gdzie kupić podobne, ale 10 razy tańsze!

 

Wy nie musicie przepłacać. Wystarczy, że zajrzycie do naszej galerii, gdzie znajdziecie piękne, ciepłe czapki w stylu Małgorzaty Rozenek już za 24 zł! 

2/9
szara czapka z kolorowym pomponem Sinsay
Mat. prasowe
3/9
bezowa czapka z pomponem Parfois
Mat. prasowe
4/9
różowa czapka z pomponem
Mat. prasowe
5/9
szara czapka z pomponem Cropp
Mat. prasowe
6/9
bezowa czapka z pomponem H&M
Mat. prasowe
7/9
czerwona czapka z pomponem 4F
Mat. prasowe
8/9
Małgorzata Rozenek
Instagram
9/9
Małgorzata Rozenek w czapce z pomponem
Instagram
Więcej na temat Małgorzata Rozenek