Kasia Glinka na TeleKamerach 2020 Kasia Glinka z partnerem na TeleKamerach 2020 Marta Żmuda Trzebiatowska na TeleKamerach 2020 Marta Żmuda Trzebiatowska na TeleKamerach 2020
Ciężarne gwiazdy na gali TeleKamer 2020
ONS

Na gali TeleKamer 2020 nie mogło zabraknąć nominowanych w kategoriach "Aktorka Roku" Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Kasi Glinki! Co ciekawe, obie panie są w ciąży! To jednak nie przeszkodziło pojawić się gwiazdom na czerwonym dywanie i zachwycać wszystkich. Zarówno Kasia, jak i Marta podkreśliły swoje krągłości pięknymi kreacjami. Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz także: Żona Norbiego zaliczyła modową wpadkę na Telekamerach? Spójrzcie na jej kreację!

1/4
Kasia Glinka na TeleKamerach 2020
ONS

Kasia Glinka swoją drugą ciążę ogłosiła kilka tygodni temu. Aktorka nie zwalnia jednak tempa i wciąż sporo pracuje! Na gali TeleKamer 2020 pojawiła się w obłędnej kreacji od Violi Piekut! Tuż przed galą gwiazda odwiedziła fryzjera i skróciła włosy o kilka centymetrów. 

2/4
Kasia Glinka z partnerem na TeleKamerach 2020
ONS

Na gali TeleKamer Kasi Glince towarzyszył narzeczony, Jarosław Bieniecki, wielokrotny medalista Polski w biegach długodystansowych oraz prezes Runmageddonu. 

3/4
Marta Żmuda Trzebiatowska na TeleKamerach 2020
ONS

Drugiego dziecka spodziewa się również Marta Żmuda-Trzebiatowska - gwiazda seriali "Na dobre i na złe" oraz "Blondynka"! Marta podkreśliła brzuszek w czarnej długiej spódnicy. 

4/4
Marta Żmuda Trzebiatowska na TeleKamerach 2020
ONS

Żadna z pań nie zdobyła TeleKamery (wygrała Kinga Preis), ale wyglądały przepięknie!