Nieudane stylizacje Cichopek i Dereszowskiej
ONS

UPS: Cichopek i Dereszowska STRASZYŁY na imprezie Rafaello

Nieudane stylizacje Cichopek i Dereszowskiej
ONS

Sezon letni w show-biznesie nie obfituje w zbyt wiele dużych imprez, na których mogą pojawić się celebryci. Zdarzają się jednak wyjątki, jak choćby wczorajsze wydarzenie zorganizowane przez Rafaello. Przypomnijmy: Gwiazdy na letniej imprezie Rafaello

Wakacyjna pogoda sprzyja też bardziej fantazyjnym stylizacjom i we wnętrzach Pałacu w Wilanowie mogliśmy podziwiać naprawdę wiele dobrze ubranych gwiazd. Niestety, znalazły się też i modowe czarne owce - Katarzyna Cichopek i Anna Dereszowska. Ciężarna gwiazda "M jak Miłość" po raz kolejny postawiła na kombinezon i mówiąc delikatnie, nie była to najlepsza decyzja. Kreacja nie prezentowała się najlepiej, a biała marynarka, kopertówka i różowe usta dawały dość tandetny efekt.

Nie popisała się również Anna Dereszowska - biała sukienka podkreślała wprawdzie dostojną urodę aktorki, ale jej długość deformowała sylwetkę gwiazdy, a buty optycznie skróciły nogi. Miny, które Dereszowska serwowałała paparazzim w trakcie pozowania też wskazują, że w swojej kreacji nie czuła się tego dnia najlepiej.


Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03