Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: chustki na głowie/ Dolce & Gabbana
East News

Ten sezon bardzo lubi akcesoria do włosów - hitem są np. opaski. Chustki wiązane na głowie depczą im po piętach i latem na pewno przegonią je popularnością - wyglądają przepięknie, a do tego są wygodne, chronią od słońca i… ukrywają włosy nie w formie. Jak je wiązać? Radzimy!

Jak nosić chusty na głowie?

Wśród wiązanych na głowie chustek widać dwie najsilniejsze tendencje: robimy z nich albo turban, ukrywając pod nimi niemal całą głowę, albo opaski, wiążąc je w dekoracyjne, duże kokardy przy twarzy. Chustki mogą być gładkie lub wzorzyste, choć te drugie były zdecydowanie bardziej widoczne na wybiegach. W naszej galerii zobaczysz, jak je najmodniej nosić!

1/6
Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: chustki na głowie/Anna Sui
East News

Anna Sui

Jeśli nie brak ci odwagi, z chusty zrób turban, który powraca latem co kilka sezonów. W tym roku inaczej niż w poprzednich latach nie chowamy pod nim wszystkich włosów - powinny spod niego swobodnie wypływać.

2/6
Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: chustki na głowie/Stephane Rolland
East News

Stephane Rolland

Bardzo ważne jest, by chustki wiązane na głowie pasowały barwą do stroju. Najlepiej wybierać te dokładnie w tym samym odcieniu, co bluzka lub sukienka! Stworzą wtedy efektowną ramę kolorystyczną dla twarzy. Wszelkie aplikacje, hafty i koraliki mile widziane!

3/6
Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: chustki na głowie/ Dolce & Gabbana
East News

Dolce & Gabbana

Chustka może być też efektowną opaską. Kokarda zawiązana nad czołem bardzo lubi… wpięte w nią kwiaty! Ważne, by odpowiadały sobie kolorystycznie. Maksymalizm jest na czasie!

4/6
Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: chustki na głowie /Michael Kors
East News

Michael Kors

U Michaela Korsa jak zawsze bezpretensjonalnie i wygodnie. Chustka zawiązana jest prosto, a wypływające spod niej włosy są lekko potargane. Jeśli w letni dzień zrobiłoby się zbyt ciepło, wystarczy chustkę wpleść we włosy i zamotać z nich razem lekki, dekoracyjny koczek. Bardzo trwały, sprawdzone!

5/6
Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: chustki na głowie /Tom Ford
East News

Tom Ford

Tom Ford okrył włosy swoich modelek jedwabnymi apaszkami w cielistych kolorach. Zwróć też uwagę na dużą kokardę na karku, która widoczna jest z przodu, tworząc tło dla twarzy. Bardzo elegancko! 

6/6
Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: chustki na głowie/Alexander Wang
East News

Alexander Wang

Uwaga, zmiana klimatu! Alexander Wang bardziej niż styl hippie ceni rockowy bunt i powraca do modnych w początku lat 90. bandan wiązanych na głowie, na szyi, wokół kucyka… Robi to w klasyczny sposób grunge'owców - na czole. Let's rock!