Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
East News

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
East News

Styliści fryzur co sezon lansują nowe trendy koloryzacyjne. Nadchodzącej wiosny na topie są zwłaszcza balejaże. Ich powrót widoczny był już kilka sezonów temu i z biegiem czasu ich pozycja nie słabnie, na co dowodem jest m.in. trend na „buttercream blonde”. Koloryzacja zachwyci fanki wielotonowych blondów i idealnie sprawdzi się do odświeżania fryzura po zimie i nadania jej letniego charakteru. Bazuje bowiem na naturalnym blondzie w maślanym odcieniu, który urozmaica miks różnorodnych pasm. Poszczególne kosmyki powinny wpadać w miodowy, szampański, platynowy, perłowy, karmelowy, waniliowy i beżowy blond.

Zalety koloryzacji

Niewątpliwym atutem koloryzacji jest to, że nie wymaga drastycznego rozjaśniania włosów, gdyż jedynie pojedyncze pasma wchodzą w bardzo jasne tony, a wśród pozostałych mogą być nawet ciemniejsze, naturalne kosmyki. Fryzura świetnie spisuje się również, gdy pod wpływem słońca lub słonej wody kosmyki nieco zmieniają kolor i stają się jaśniejsze, gdyż zyskuje po prostu jeszcze więcej różnorodnych odcieni. Ponadto miks ciepłych i chłodnych tonów sprawia, że koloryzacja „buttercream blonde” pasuje do większości karnacji oraz sprawia, że włosy optycznie zyskuje więcej objętości.

Odrost i stylizacja

Koloryzacja „buttercream blonde” pozwala na spore eksperymenty również z odrostem gdyż wielotonowy blond dobrze współgra z ciemniejszą włosami u nasady. Z tego względu nie wymaga też panikowania, gdy tylko kosmyki zaczną odrastać w naturalnym odcieniu. Fryzura świetnie prezentuje się zwłaszcza w lekkim nieładzie. Najlepiej gdy włosy ułożone są w luźne surferskie fale lub po prostu mają nieregularną teksturę,  którą można uzyskać z pomocą sprayów modelujących.

Więcej na temat fryzury trendy włosy fryzury
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39