Simone Rocha makijaż wiosna-lato 2019
Makijaż glitter Simone Rocha wiosna-lato 2019

Brokat nie jest zarezerwowany na karnawał! Wiosna 2019 będzie bardzo błyszcząca. Powieki w stylu glitter możesz nosić nawet na co dzień. Podpowiadamy, jak to robić, żeby wyglądać pięknie, a nie jak… urwana z choinki ;)

Koniec karnawału

Brokatowy makijaż oczu niesie niebezpieczeństwo zabrnięcia w karnawałowe i wieczorowe rewiry, czego wiosną powinnaś jednak unikać, o ile nie jesteś ich absolutną fanką i nie przejmujesz się zdziwionymi spojrzeniami (szanujemy to). Dlatego zapamiętaj - wiosenny, dzienny glitter jest na luzie! Czyli: jeden kolor, nałożony cienką warstwą, tak, by widać było skórę powieki, raczej nieregularnie i nonszalancko. Jak to wygląda w szczegółach, zobaczysz na zdjęciach poniżej.

1/5
Kate Spade makijaż wiosna-lato 2019
Makijaż glitter Kate Spade wiosna-lato 2019

Kate Spade

Glitter dla początkujących. Zanurzasz pędzelek (albo po prostu palec!) w drobnym brokacie i… odciskasz go nieregularną plamą nad okiem, na granicy powieki ruchomej i nieruchomej, tak, by mieniła się delikatnie ponad tęczówką. Wdzięcznie, prosto i pięknie. Robimy taki makijaż, kiedy bardzo się nam spieszy, i zawsze jest OK ;)

2/5
Missoni makijaż wiosna-lato 2019
Makijaż glitter Missoni wiosna-lato 2019

Missoni

Bardzo miałki, pastelowy brokat świetnie wygląda "rozsypany" na całej górnej powiece.  Aby się trzymał, nałóż go na bazę do cieni lub krem pod oczy wklepany w powieki.

3/5
Halpern makijaż wiosna-lato 2019
Makijaż glitter Halpern wiosna-lato 2019

Halpern

Gruba, czarna kreska, którą wykreślisz wokół oczu koci kształt, stworzy kontur, który aż się prosi, by wypełnić go złotym, grubym brokatem. Taki makijaż bardzo powiększa oczy, ale nadaje się tylko na wieczór!

 

4/5
Valentino makijaż wiosna-lato 2019
Makijaż glitter Valentino wiosna-lato 2019

Valentino

Masz naprawdę dużo odwagi? Spróbuj zaszaleć nie z brokatem, a z naklejonymi wokół oczu dżetami lub cekinami. Kolor dowolny, bo taki makijaż nigdy nie będzie twarzowy, on ma być spektakularny!

5/5
Simone Rocha makijaż wiosna-lato 2019
Makijaż glitter Simone Rocha wiosna-lato 2019

Simone Rocha

Nasz ulubiony makijaż glitter! Jest dziewczęcy i dyskretny, więc sprawdzi się także na co dzień (choć do biura raczej go nie rób!). Lekka smuga srebrnego brokatu ciągnie się od wewnętrznych kącików oczu i niknie nad zewnętrznymi. Ponieważ namalowano ją ponad powieką ruchomą, pięknie otwiera oko. A połysk odświeża spojrzenie!

Czytaj także: Czujesz, że już czas na odmłodzenie oczu? Te zabiegi na okolice oczu to hity wśród gwiazd!

Więcej na temat makijaż Glitter