Basia Kurdej-Szatan na 25-leciu Polsatu Basia Kurdej-Szatan na 25-leciu Polsatu Basia Kurdej-Szatan na 25-leciu Polsatu Basia Kurdej-Szatan na 25-leciu Polsatu Basia Kurdej-Szatan na 25-leciu Polsatu
Basia Kurdej-Szatan na 25-leciu Polsatu
ONS.pl
1/5
Basia Kurdej-Szatan na 25-leciu Polsatu
ONS.pl

 

Wczorajsza gala Polsatu z okazji 25-lecia stacji to chyba jedna z najbardziej stylowych imprez roku. Chcecie dowodów rzeczowych? Proszę bardzo – kreacje Karoliny Szostak, Małgorzaty Sochy, Małgorzaty Kożuchowskiej czy aktorek z „Przyjaciółek" to tylko wierzchołek góry lodowej.

 

Więcej: Schudła czy to zasługa tej sukni? Basia Kurdej-Szatan zachwyciła na 25-leciu Polsatu

 

Ale jeśli mielibyśmy wyróżnić tylko i wyłącznie jedną gwiazdę, która absolutnie pozamiatała i której kreację natychmiast chcemy założyć – to była by to Basia Kurdej-Szatan. Krótko mówiąc – gwiazda serialu „W Rytmie Serca" właśnie pokazała wszystkim co oznacza pojęcie „stylizacja na czerwony dywan".

 

Więcej: Czy naprawdę w tej stylizacji Kurdej-Szatan pokazała za dużo? Nam się podoba!

 

Musimy porozmawiać o jej sukni, którą stworzyła da niej polska marka. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie o niej wiedzieć.

 

Więcej: Basia Kurdej-Szatan pokazała swoją siostrę. Są do siebie podobne?

 

2/5
Basia Kurdej-Szatan na 25-leciu Polsatu
ONS.pl

 

Przyznajemy, Basia Kurdej-Szatan zawsze wygląda dobrze – zarówno na czerwonym dywanie jak i w codziennych stylizacjach. Ale na wczorajszej imprezie w Teatrze Wielkim aktorka po prostu pozamiatała!

 

3/5
Basia Kurdej-Szatan na 25-leciu Polsatu
ONS.pl

 

Trochę buduarowy szyk, który od paru sezonów nie schodzi z wybiegów, a trochę retro elegancja niczym z lat 20. – w drodze na imprezę Basia Kurdej Szatan zarzuciła na swoją suknię lekki, jednorzędowy płaszcz z granatowej wełny.

 

4/5
Basia Kurdej-Szatan na 25-leciu Polsatu
ONS.pl

 

Gwiazda serialu „W Rytmie Serca" wystąpiła w sukni maksi składającej się z długiej do ziemi białej halki i misternej, ultradelikatnej koronki, którą udrapowano na ramieniu. Do tego dyskretna, czarna kopertówka, czółenka w neutralnym kolorze, wyprostowane lśniące włosy i ponadczasowy smokey eye. Wow!

 

5/5
Basia Kurdej-Szatan na 25-leciu Polsatu
ONS.pl

 

Z dumą informujemy, że za tę fenomenalną suknię aktorki odpowiada polska marka The Cadess, za którą kryje się dwóch projektantów, Radek Rociński i Piotr Sałata. Nie ma wątpliwości, że jeszcze o nich usłyszymy! A w międzyczasie – chcemy!!

 

Więcej na temat Polsat Barbara Kurdej-Szatan