Małgorzata Kożuchowska i Basia Kurdej-Szatan w czarnych total lookach na jednej imprezie! Która gwiazda TVP wyglądała lepiej?

Małgorzata Kożuchowska i Basia Kurdej-Szatan zjawiły się na premierze Range Rover Evoque wraz z innymi gwiazdami. Ale to właśnie one zwracały na siebie uwagę podobnymi lookami. Obie gwiazdy hitowych seriali TVP wybrały klasyczną czerń od stóp do głów, ale w zupełnie innych stylach. Obie tym samym udowodniły, że czerń nie musi być nudna!

Która stylizacja była lepsza? Zdecydujcie i zobaczcie szczegóły poniżej. 

Basia Kurdej-Szatan wybrała asymetryczny zestaw o nowoczesnym fasonie i w zawsze modnej czerni. W stylizacji aktorki szczególną uwagę zwraca forma jej ubrań, charakterystyczna dla Violi Piekut. Nie sposób też nie zauważyć modnej kokardy w pasie, która podkreślała figurę gwiazdy. Basia Kurdej-Szatan zdecydowanie pokazała, że zabawa formami wystarczy, by czerń stała się ciekawa. 

Basia Kurdej-Szatan w czarnym kombinezonie
East News

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na inne wydanie czarnego total looku. Aktorka wybrała oversize'ową marynarkę, co było strzałem w dziesiątkę, bo takie fasony są teraz hitem. Do tego postawiła na miks materiałów - satynowa sukienka kontrastowała z bawełnianą marynarką, mimo że obie były w głębokiej czerni. Taki trik również wystarczy, by z monochromatycznego zestawu stworzyć ciekawy look. 

Małgorzata Kożuchowska w czarnym total looku
East News

Która stylizacja bardziej przypadła wam do gustu?


Może Cię również zainteresować:

Czy Hanka powróci do "M jak miłość"?! Małgorzata Kożuchowska zamieściła na Instagramie tajemnicze zdjęcie!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut