Torba Ikea od Balenciagi Torba Ikea od Balenciagi Torba Ikea od Balenciagi Torba Ikea od Balenciagi Torba Ikea od Balenciagi
Torba Ikea od Balenciagi
Czy to worek z Ikei? Nie, to nowa it-bag od Balenciagi za... 8,5 TYSIĄCA!
1/5
Torba Ikea od Balenciagi

Szukasz niedrogich i łatwych w montażu mebli? Bez wątpienia udasz się do Ikei. A jeśli potrzebujesz najgorętszej it-bag sezonu? Chyba już niekoniecznie…

 

Zobacz też: Spandex, legginsy i… najgorętsza kolekcja tej wiosny! Balenciaga robi furorę. Czy słusznie?

 

Jednak to nie zniechęciło Demny Gvasalii, dyrektora kreatywnego marki Balenciaga. Francuski dom mody pokazał właśnie nową torbę na ramię, która łudząco przypomina ikoniczny worek Frakta ze szwedzkiej sieciówki.

 

Więcej: Nosi kopię Balenciagi? Wygląda jak koń? Nowa fala hejtu spłynęła na Ewę Chodakowską. Jak trenerka się broni?

 

Ma ona wręcz identyczny kształt, rozmiar i kolor co kosztująca niecałe 2 zł ulubiona torba stylistów. Projekt Balenciagi ma nawet identyczne, podwójne rączki! Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się ile klienci Balenciagi płacą za worek niczym z Ikei.

 

Przeczytaj też: Pijana modelka reklamuje Balenciagę

2/5
Torba Ikea od Balenciagi

Jedyną różnicą między torbą od projektanta a workiem z Ikei jest brak logo szwedzkiej sieciówki na jej designerskiej wersji – oraz jej niebotycznie wysoka cena! Bo dlaczego płacić 2 zł za coś co możesz mieć za jedyne 8500 zł?

3/5
Torba Ikea od Balenciagi

Za 8500 zł moglibyśmy zapewne wyposażyć w Ikei całe mieszkanie – i już nigdy w życiu nie musieć zaglądać tam po raz kolejny. No, chyba że po klopsiki i okazję do zakupu nowej, designerskiej torby.

4/5
Torba Ikea od Balenciagi

W przeciwieństwie do „ikeowej" wersji, torba od Balenciagi – która zadebiutowała w pokazie męskim na sezon wiosna/lato 17 – zrobiona jest niebieskiej, marszczonej, polakierowanej skóry. Ma ona również suwak, co jest luksusem, którego klienci Ikei dotychczas nie doświadczyli.

5/5
Torba Ikea od Balenciagi

Przedstawiciele szwedzkiej sieciówki są w siódmym niebie. „Bardzo nam schlebia, że torba Balenciagi przypomina ikonieczną, bezpieczną dla środowiska, niebieską torbę Ikea", powiedział przedstawiciel sklepu w rozmowie z portalem Today. „Nie ma nic lepszego niż użyteczna, wielka, niebieska torba!" Co racja, to racja!