Anna Sui
East News

Możemy się założyć, że dokładnie tak wyglądasz, kiedy wstajesz rano z łóżka - masz potargane włosy spięte nieporządnie w rozsypujący się koczek-kulkę, po całej nocy lekko przechylony na bok… Mamy rację? Jeśli tak, to dobra wiadomość: nie musisz już nic robić z włosami, masz najmodniejszą fryzurę tej wiosny!

Profesjonalnie takie uczesanie nazywa się "top knot", co znaczy w wolnym tłumaczeniu "węzełek na górze". I to najlepiej opisuje fryzurę, którą podbija stolice mody jedną po drugiej: koczek-kulka upięty dokładnie na czubku głowy, nad czołem albo z boku, najlepiej dość potargany. Kto by pomyślał? A jednak! W naszej galerii zobaczysz jego najmodniejsze warianty.

1/5
Jacquemus
East News

Jacquemus

Oto koczek-kulka w wydaniu najbardziej codziennym, wymagającym najmniej (a raczej: dokładnie zero) pracy. Pewnie dokładnie taki masz, kiedy wstajesz z łóżka! By się nie rozsypał i zachował swój bałagarniarski urok do wieczora, podepnij go od spodu wsuwkami i spryskaj solą morską lub lakierem do włosów.

2/5
The Blonds
East News

The Blonds

Koczek w wersji imprezowej: zawiązany na koronie głowy, z puszczonymi luźno długimi włosami i, dla ozdoby, dopiętym pasmem w szalonym fiolecie, który koresponduje z kolorem ubrań. Mocna rzecz, warto zapamiętać na czas letnich festiwali!

3/5
Fendi
East News

Fendi

Nie wiesz, co zrobić z niepokornymi baby hair? Najlepiej pogódź się wreszcie z nimi i podkreśl je, wyczesując je śmiało z koczka. Lekkim kosmetykiem do stylizacji ułóż je w drobne falki i czuj się awangardowo jak na wybiegu Fendi ;)

 

4/5
Dolce Gabbana
East News

Dolce Gabbana

Masz bad hair day? Koczek-kulka bardzo lubi się z akcesoriami do włosów, takimi jak opaski, kwiaty, spinki i chustki, więc z łatwością zasłonisz nimi to, co powinno zostać dziś w ukryciu ;) A najlepiej załóż na głowę kilka ozdób razem - zrobisz wrażenie!

5/5
Brock Collection
East News

Brock Collection

Bałaganiarska kulka wieńczy też półpodpięcia. Może mieć wtedy lekko spłaszczony kształt. Wdzięczna i bardzo twarzowa fryzura!

Czytaj też: Nosisz grzywkę? Obetnij ją… prawie do zera. Najmodniejsze są ultrakrótkie! Podpowiadamy, jaką wybrać

Więcej na temat fryzury trendy fryzury