ONS.pl

Anna Wendzikowska była jedną z gwiazd na Balu Dziennikarzy 2019. To ostatni raz, kiedy impreza została zorganizowana i gwiazdy postarały się, aby była niezapomniana, szczególnie, jeśli chodzi o ich stylizacje. Najlepiej ubraną dziennikarką okrzyknięto Kingę Rusin, która postawiła na prostotę i elegancję. Z kolei najchętniej komentowana była kreacja Anny Wendzikowskiej, a dokładniej jej głęboki dekolt, który odsłonił naprawdę wiele!

Zobaczcie sami na następnej stronie...

1/4
ONS.pl

Anna Wendzikowska na balu pojawiła się w długiej złotej sukni marki Just Paul z bardzo głębokim dekoltem, sięgającym aż do pasa! Do tej kreacji dziennikarka nie założyła stanika i kiedy pozowała, stojąc bokiem do fotoreporterów każdy mógł zobaczyć jej wdzięki!

2/4
ONS.pl

Na uwagę zasługują też dodatki w postaci czarnego paska podkreślającego smukłą talię gwiazdy i złote kolczyki w kształcie gwiazdek. O fryzurę Wendzikowskiej zadbał fryzjer gwiazd, Bartek Janusz. 

 

3/4

Dosyć odważna suknia przypadła do gustu fankom Anny Wendzikowskiej. Pod zdjęciem z balu, które opublikowała na Instagramie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci porównują stylizację dziennikarki do sukienek księżniczek z bajek Disneya. 

 

Zjawiskowa kreacja, a Ty Aniu wyglądasz jak milion dolarów 😍

Księżniczka Disney’a 😍

Jak z bajki💛 prawdziwa dama i królowa🧡🧡🧡

4/4
ONS.pl

Podoba Wam się stylizacja Anny Wendzikowskiej? Uważacie, że gwiazda przesadziła z dekoltem?

 

Zobacz także: Tłumy gwiazd, odważne suknie, ogromne dekolty na 19. Balu Dziennikarzy

Więcej na temat Ania Wendzikowska