Anna Stachurska jak Ewa Chodakowska
ONS

Żona Lewandowskiego konkurencją dla Ewy Chodakowskiej

Anna Stachurska jak Ewa Chodakowska
ONS

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej był olbrzymim wydarzeniem medialnym w Polsce. Para sportowców zachwyciła uroczystością, a wkrótce potem udzielili pierwszego obszernego wywiadu. Przypomnijmy: "Nie jestem z Robertem dla pieniędzy"

Żona Lewandowskiego nie zamierza jednak biernie przyglądać się sukcesom męża na międzynarodowych boiskach i od dawna sama też realizuje swoje pasje. Od jakiegoś czasu prowadzi bloga "Healthy plany Ann", na którym porusza tematy zdrowego odżywiania, treningów i porad skierowanych do osób, które szukają motywacji do ćwiczeń.
 

Życie 2 sportowców  na poziomie zawodowym… spowodowało chęć zmiany oraz poprawy trybu życia. Potrzeba regeneracji, poprawy samopoczucia. Staram się poszerzać swoją wiedzę, korzystać z wielu porad lekarzy, dietetyków,  czerpać wiedzę ze studiów czy też szkoleń oraz lektur w tej dziedzinie - czytamy w jednej z notek na www.healthyplanbyann.pl


Obecnie na rynku jest duże zapotrzebowanie na tego typu publikacje. Myślicie, że Anna Stachurska odniesie sukces na skalę Ewy Chodakowskiej?

Zobacz: Chodakowska odmieniła smutne życie Guzik

 

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09