Od paru tygodni Anna Mucha nie schodzi z nagłówków tabloidów, przede wszystkim za sprawą głośnego komentarza sesji zdjęciowej Justyny Żyły na łamach magazynu Playboy. Znana z serialu „M jak Miłość" aktorka jest teraz regularnie fotografowana przez paparazzi, a my znacznie uważniej przypatrujemy się jej stylizacjom.

 

Anna Mucha w sandałkach Gianvito Rossi

 

W minioną niedzielę Mucha pojawiła się wraz ze swoim partnerem Marcelem Sorą na komunii dziecka znajomych. Aktorka miała na sobie pastelowy komplet składający się z topu na ramiączkach i bez pleców, dwurzędowego żakietu oraz pudroworóżowych szortów. Do swojego pastelowego looku dobrała ona różowe czółenka z modnymi od paru sezonów wstawkami z przeroczystego pleksi. 

 

Więcej: Anna Mucha ostro o sesji Justyny Żyły w Playboyu!

 

Sandałki Gianvito Rossi Plexi, 3199 zł
Mat. prasowe

 

Wybrany przez Annę Muchę model to dzieło włoskiej marki Gianvito Rossi. Te buty kosztują 3199 zł.

 

Meghan Markle w czółenkach Gianvito Rossi
East News

 

Ale polska aktorka wcale nie jest pierwszą gwiazdą, która pokochała modny projekt Gianvito Rossi. Okazuje się, że te same buty ma w swojej szafie Meghan Markle. Świeżo upieczona księżna Sussex wystąpiła w tych samych butach w 2016 roku na gali charytatywnej College Women Of The Year, gdzie wręczała nagrody zwyciężczyniom plebiscytu w ramach swojej pracy dla ONZ. 

 

Więcej: Księżna Kate i księżna Meghan mają nową, ulubioną markę!

 

Sandałki Gianvito Rossi Plexi, 3199 zł
Mat. prasowe

 

Podczas gdy Anna Mucha miała na sobie czółenka w kolorze jasnego różu, wówczas-jeszcze-nie-księżna Meghan wystąpiła w białej wersji tych samych butów i połączyła je z koronkową sukienką Self Portrait.

 

Anna Mucha i Meghan Markle w tych samych butach
East News

 

Anna Mucha czy Meghan Markle – która z nich waszym zdaniem lepiej wystylizowała czółenka Gianvito Rossi?

 

Więcej na temat Anna Mucha Meghan Markle