Anna Lewandowska w zimowej kurtce Bogner z kożuszkiem
Instagram

Annie Lewandowskiej niestraszne mrozy w puchowej kurtce za prawie 10 tysięcy złotych!

Anna Lewandowska w zimowej kurtce Bogner z kożuszkiem
Instagram

Annie Lewandowskiej zima w tym roku zdecydowanie niestraszna! Wszystko za sprawą jej nowej zimowej puchowej kurtki marki Bogner. Lewandowska stawia bardzo często na klasyczne proste płaszcze, jednak kiedy temperatura spada niebezpiecznie poniżej 0 stopni Celsjusza, wtedy w grę wchodzi tylko puchówka.

Lewandowska postawiła na wodoodporną beżową kurtkę marki Bogner za.... ponad 9 tysięcy złotych! Kurtka idealnie sprawdzi się na stok lub na długi spacer. Przyznamy jednak, że cena jest mocno zaporowa. Do całości Ania dobrała beżowy golf, czarne spodnie oraz dodatki w postaci czarnej torebki na ramię i beżowej opaski marki MM Couture.

Zobacz także: Wyprzedaż w Reserved do 50 procent. Oto 7 perełek od 29 złotych: kurtki, swetry, botki, ramoneski

Jak oceniacie kurtkę Anny Lewandowskiej? My uważamy, że świetnie pasuje do jej sylwetki. Ania umiejętnie zestawiła ją z pozostałymi elementami - prostymi czarnymi spodniami, beżowym golfem i czarną torebką przewieszoną przez ramię.

Kurtka, na którą zdecydowała się Anna Lewandowska, to typowo narciarski model. Możesz spróbować szusować w niej po stokach lub po prostu pójść na długi zimowy spacer. Kurtka wykonana jest z wodoodpornego materiału, wykończona jest owczym futerkiem. 

Anna Lewandowska w zimowej kurtce Bogner z kożuszkiem
Mat. pras. Bogner

Podobne beżowe kurtki z kożuszkiem w stylu modelu, na który zdecydowała się Anna Lewandowska, możecie znaleźć poniżej. Świetnie się sprawdzą w chłodne zimowe dni:

Jak oceniasz look Anny Lewandowskiej z puchową kurtką z kożuszkiem?

Więcej na temat kurtka Anna Lewandowska
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44