Kto: Anna Lewandowska oraz Marina

Gdzie: Paryż (a gdzie indziej niż w stolicy mody?)

Co: płaszcze w kratkę, kultowe torebki, przykrótkie jeansy i botki na słupku

Przypadek? Z jednej strony ciężko uwierzyć, a z drugiej – nie nam to osądzać – zobaczcie niemalże identyczne stylówy Mariny oraz Anny Lewandowskiej w trendach na wiosnę/lato 18.

 

Więcej: Anna Lewandowska szczerze o macierzyństwie. Niechcący wywołała plotki o... drugiej ciąży

 

Anna Lewandowska i Marina w Paryżu
Instagram

 

Pora na odrobinę rzetelnego dziennikarstwa śledczego. Marina wrzuciła te oto zdjęcia na swój instagramowy profil 24 lutego 2018. Na fotografii (nazwijmy ją dowodem rzeczowym nr 1) wokalistka i małżonka Wojciecha Szczęsnego ma na sobie pokryty przezroczystym pleksi wełniany płaszcz w kratę od Calvina Kleina (12479 zł), białe skarpetkowe botki od Phillipa Lima (2479 zł / Net-A-Porter), błękitne mum jeansy oraz torebkę na ramię z klapką od Diora w monogramy. Trend na pleksi? Jest. Trend na skarpetowe botki? A i owszem. Jeansy w trendzie? Jak najbardziej. Kultowa torebka? Krótko mówiąc – Marina miała na sobie wszystko, co będzie modne nadchodzącej wiosny.

 

Więcej: Polskie gwiazdy zakochały się w kolekcji H&M Studio. Najmocniej Marina i Julia Wieniawa

 

Anna Lewandowska i Marina w Paryżu
Instagram

 

Ale w tej historii właśnie pojawił się nieoczekiwany zwrot akcji. Na profilu instagramowym Anny Lewandowskiej 3.03.18 pojawiły się zdjęcia (dowód rzeczowy nr 2) stylizacji guru fitnessu – również zrobione w Paryżu. Anna Lewandowska jest na nich ubrana w to samo połączenie trenczu, mom jeansów, botków, torebki z klapką, okularów przeciwsłonecznych oraz koka, które 10 dni wcześniej pokazała Marina. Naturalnie, marki, które wybrała „Lewa" są inne – jej płaszcz pochodzi z nowej ziomalskiej kolekcji Burberry, jej jeansy mają postrzępione dolne części nogawek, natomiast jej botki są czarne.

 

Więcej: Marina podzieliła się trikami na piękne włosy. Wcale nie chodzi o drogie kosmetyki...

 

Anna Lewandowska i Marina w Paryżu
Instagram

 

Trudno się nie zgodzić, że stylizacja Anny Lewandowskiej do złudzenia przypomina look Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Wspólnych mianowników jest sporo – od lokalizacji zdjęcia aż pozę i wybrane elementy garderoby. Nie da się ukryć, że z tej dwójki WAGs to Marina słynie z odjechanego stylu i noszenia najnowszych trendów – z kolei sposób ubierania się Anny Lewandowskiej jest znacznie bardziej codzienny i basikowy. Czy myślicie, że jest fanką stylu Mariny?

 

Więcej: Anna Lewandowska wreszcie pokazała Klarę. Przez przypadek!

 

Więcej na temat Marina Anna Lewandowska