Anna Lewandowska w sukience Zaquad
Instagram

Idealna sukienka na lato? Pozwólcie, że Anna Lewandowska wam ją zaprezentuje! ZNAMY MARKĘ i CENĘ

Anna Lewandowska w sukience Zaquad
Instagram

 

Stylizacje na wakacjach rządzą się własnymi prawami. Nie możemy być jedynymi, którzy chcą nie tylko wyglądać wspaniale, ale przede wszystkim nie tracić czasu na wieczne przebieranie się. Plaża? Kostium i sarong. Zwiedzanie miasta? Letnia sukienka na ramiączkach. Impreza? Zmysłowa mini. Cóż, nikt nie powiedział, że wystarczy bagaż podręczny.

 

Więcej: Anna Lewandowska: „Najpiękniejszym naszyjnikiem kobiety są rączki dziecka”

 

 

Ale Anna Lewandowska po raz kolejny przybywa na stylowy ratunek. Słynna fit mama właśnie wrzuciła na swój Instagram fotkę, na której zgięta w pół pozuje na plaży o zachodzie słońca. Sądząc po malującym się na twarzy Anny zachwycie, właśnie zauważyła na plażowym żwirze coś wyjątkowo uroczego. Ale to nie istotne – spójrzcie na jej błękitną sukienkę!

 

Więcej: Anna Lewandowska pożegnała tragicznie zmarłą bliską osobę

 

Ten niebieski komplet to w rzeczywistości połączenie spódniczki i bluzki. Wygląda super i możemy go sobie absolutnie wyobrazić zarówno na plaży jak i na imprezie. Anna znalazła ten wielozadaniowy strój w jednej ze swoich ulubionych sklepów, polskiej marce Zaquad. Dobra wiadomość – oba z jego elementów są wciąż dostępne, spódniczkę kupicie za 580 zł, z kolei top to wydatek rzędu 420 zł.

 

Nie ma za co!

 

Więcej: Rusin, Krupa, Wieniawa... Oto najseksowniejsze ciała show-biznesu!

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10