Anna Lewandowska w białej, letniej sukience
Instagram

Anna Lewandowska w najmodniejszej sukience na lato! Wiemy, jaka to marka

Anna Lewandowska w białej, letniej sukience
Instagram

Ania Lewandowska inspiruje swoim stylem tysiące fanek. Jej osoba i stylizacje wzbudzają też duże zainteresowanie mediów, które szeroko komentują jej wszystkie wyjścia. Ostatnio trenerka pokochała styl boho. Zobaczcie sami! 

Anna Lewandowska w najmodniejszej sukience sezonu 

Trenerka dosyć często wybiera romantyczne sukienki z falbankami, do których nosi np. zamszowe kowbojki. I wcale nas to nie dziwi, bo w tym sezonie jest to największy trend! Zimmerman, Coach czy Erdem to projektanci, którzy lansują styl rodem z serialu „Domek na prerii”. Falbanki, koronki, pastelowe jasne kolory i bufki to kwintesencja najmodniejszej sukienki lata. Ania Lewandowska pokazała niedawno na swoim Instagramie zdjęcie w letniej, romantycznej sukience! Zobaczcie, jaka to marka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“To be born is to receive an entire universe as a GIFT” amazing words! ... appreciate your life every day🤸‍♀️💞 ___________________________ Jaka jesteś? 🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️ Silna czy delikatna, energiczna czy spokojna, cicha czy głośna, niska czy wysoka, emocjonalna, czy zamknięta i stonowaną? Inność jest naszą wartością! Siłą. Akceptacja siebie!!!! Jest najważniejsza. Sama się tego uczę każdego dnia. Lubisz coś u drugiej osoby? Coś Ci się podoba? Nigdy nie bądźmy zazdrosne! Doceniajmy to co inni mają w sobie najcenniejsze💞 Mówmy im o tym🙏 Ale to co najważniejsze to: Ty doceń to jaka jesteś, akceptujemy siebie ♥ ❗"Urodzić się, znaczy tyle, co dostać cały świat w prezencie." to piękne słowa o życiu... ... dlatego doceniajmy je każdego dnia🙏🤸‍♀️#motivation #annalewandowska #dress @moliera2 #poland

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Zwiewna, romantyczna sukienka w kolorze białym, którą wybrała Ania to nowojorska marka Love Shack Fancy, słynąca z dziewczęcych sukienek boho inspirowanych stylem vintage. Projekty tej marki noszą również takie gwiazdy jak Jennifer Lopez czy Gwyneth Paltrow.  

Biała sukienka z falbankami Love Shack Fancy
Mat. prasowe

Model, który pokochała Ania Lewandowska kupicie w sklepie Moliera 2, i chociaż wygląda na skromną sukienkę to trzeba za nią zapłacić 1790 zł!  Nam bardzo się podoba ta stylizacja i trzeba przyznać, że ten styl bardzo pasuje trenerce! A wy jak sądzicie?

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13