Anna Lewandowska w sportowej spódnicy Anna Lewandowska w sportowej spódnicy Anna Lewandowska w sportowej spódnicy Anna Lewandowska w sportowej spódnicy Anna Lewandowska w sportowej spódnicy
Anna Lewandowska w sportowej spódnicy
1/6
Anna Lewandowska w sportowej spódnicy

 

Anna Lewandowska po raz kolejny zaskakuje strojem! Gwiazda – która właśnie zakończyła obóz, na którym trenowała wraz ze swoimi fankami – wrzuciła na swoje konto na Instagramie zdjęcie w stylizacji, która spolaryzowała użytkowników platformy społecznościowej.

 

Więcej: Do tej pory żył w cieniu siostry... Brat Anny Lewandowskiej wkracza do show-biznesu! 

 

Nie zabrakło głosów chwalących Lewandowską za odważne połączenie, jak i wytykających jej zły dobór poszczególnych elementów stroju. „Wow, jaka kreacja, Aniu!", zachwyca się jedna z fanek w komentarzach pod zdjęciem, pytając o marki, na które postawiła trenerka. 

 

Więcej: Anna Lewandowska została skrytykowana za... przepis na śniadanie!

 

Ale nie wszystkim dziewczynom śledzącym Annę Lewandowską na Instagramie spodobał się jej nowy look. „Nic do siebie w tej stylizacji według mnie nie pasuje", grzmi jedna z komentatorek, „ale to tylko moja opinia", dodaje.

 

Więcej: Lewandowski otworzy ekskluzywnyośrodek na Mazurach za blisko 50 milionów!

 

O co poszło? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby się dowiedzieć.

 

Więcej: „Rok, który zmienił nasze życie”. Klara Lewandowska kończy roczek!

 

2/6
Anna Lewandowska w sportowej spódnicy

 

Tą oto stylizacją Anna Lewandowska pochwaliła się wczoraj swoim 1,7 miliona fanek na Instagramie. 

 

3/6
Anna Lewandowska w sportowej spódnicy

 

Na zdjęciu, uśmiechnięta Anna pozuje w swoich okularach przeciwsłonecznych Dior oraz sportowych butach Louis Vuitton (3650 zł), w których trenerka pokazała się już wiele razy.

 

4/6
Anna Lewandowska w sportowej spódnicy

 

Ale jeden element jej stroju jest zupełnie nowy. Chodzi o czarną, plisowaną spódnicę z technicznej tkaniny z przeskalowanym logo Nike na rąbku (249 zł). 

 

5/6
Anna Lewandowska w sportowej spódnicy

 

Trzeba przyznać, że spódnica słynącej z odzieży treningowej marki jest modowym niuansem, a w połączeniu z topornymi sneakersami nabiera nieco awangardowego charakteru. „Ciekawa spódnica", chwali jedna z fanek Anny. „Byłaby świetna, gdyby nie tak ogromny napis", ocenia inna. 

 

6/6
Anna Lewandowska w sportowej spódnicy

 

Ale nie wszystkie entuzjastki Lewandowskiej kupują jej nowy look. „Stylówka katastrofa!", rozpacza jedna niezadowolona instagramerka. Z którą z nich się zgadzacie?

 

Więcej na temat Anna Lewandowska