Anna Lewandowska w spodniach Calzedonia
Instagram

Anna Lewandowska oprócz zdjęć z sali treningowej coraz częściej publikuje wiosenne stylizacje. Trenerka na co dzień stawia przede wszystkim na wygodę. W ciągu dnia ciągle się przemieszcza, starając się dopilnować wszystkich swoich projektów, a co za tym idzie ceni komfortowe i wygodne stylizacje, które są zgodne z aktualnymi trendami. 

Ostatnio sportsmenka zachwyciła prostym, ale i efektownym zestawem z jasnymi jeansami i ciemnozielonym trenczem w roli głównej. Zobaczcie, jakie marki Anna Lewandowska wybrała tym razem!

 

1/3
Spodnie Calzedonia cena 219 zł
Mat. prasowe

Anna Lewandowska uwielbia jeansy! Widząc kolejną stylizację ze spodniami w roli głównej śmiało możemy to przyznać. Tym razem wybór trenerki padł na seksowny model spodni marki Calzedonia, które kosztują 219 zł i są dostępne w wielu opcjach kolorystycznych. Gwiazda wybrała jasny model, który doskonale komponuje się z beżowymi botkami i białym T-shirtem.

2/3
Zielony trencz Anny Lewandowskiej
Instagram

Do tego wybrała oversize'ową narzutkę z dzianiny, która swoim krojem przypomina trencz. To doskonała propozycja na chłodniejszy dzień. Idealnie komponuje się z jeansami, ołówkową spódnicą, a nawet szortami. To projekt polskiej marki Be Smart i kosztuje 279 zł. 

3/3
Anna Lewandowska Urszula Dębska
Instagram

Zielony płaszcz to nie pierwsza propozycja polskiej marki Be Smart, którą Anna Lewandowska ma na sobie. Niedawno wybrała żółty model, który zestawiła z jeansami z lampasem. Okazuje się, że nie tylko ona lubi luźne płaszcze. Ostatnio ten sam model wybrała też Urszula Dębska

Więcej na temat Anna Lewandowska