Anna Lewandowska w spódnicy Bohemi Soul
Instagram

Anna Lewandowska w seksownej stylizacji boho. Wiemy, gdzie kupić zestaw, który ma na sobie gwiazda!

Anna Lewandowska w spódnicy Bohemi Soul
Instagram

Anna Lewandowska z całą pewnością jest jedną z gwiazd, których stylem inspirują się tysiące kobiet. Aktualnie trenerka przebywa na wakacjach w Hiszpanii i zachwyca swoimi wakacyjnymi letnimi stylizacjami. Jedna z nich zasługuje na szczególną uwagę. Zestaw w stylu boho idealnie prezentuje się na wysportowanej sylwetce gwiazdy. To dosyć nieoczywisty wybór. Anna Lewandowska bardzo rzadko sięga bowiem po ubrania i dodatki w tym stylu. Zobaczcie, jak wypadła tym razem!

Anna Lewandowska w stylizacji boho

Trenerka opublikowała na Instagramie zdjęcie w długiej spódnicy w groszki z głębokim rozcięciem odsłaniającym zgrabne nogi. Spódnica Dots my love to projekt marki Bohemisoul i jest dostępna w sklepie internetowym  w cenie 279 zł. Z kolei koszula z kokardą z przodu, która eksponuje brzuch, kosztuje 269 zł. Trzeba przyznać, że Anna Lewandowska w tym zestawie wygląda doskonale, a rozwiane przez wiatr włosy dodają jej jeszcze seksapilu

Zobacz także„Wyglądasz jakbyś była w drugiej ciąży” piszą fanki Ani Lewandowskiej! A ona odpisuje… aż ciężko uwierzyć!

Z całą pewnością gwiazda może częściej sięgać po stylizacje boho. Wyjątkowo jej pasują i świetnie wpasowują się w wakacyjny klimat. Zgadzacie się z nami?

Anna Lewandowska w spódnicy Bohemi soul za 279 zł

Spódnica Bohemi soul
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska styl boho
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08