Sneakersy Chloe Anny Lewandowskiej Sneakersy Chloe Anny Lewandowskiej Sneakersy Chloe Anny Lewandowskiej Sneakersy Chloe Anny Lewandowskiej Sneakersy Chloe Anny Lewandowskiej
Sneakersy Chloe Anny Lewandowskiej
Instagram
Cena zwala z nóg!
1/5
Sneakersy Chloe Anny Lewandowskiej
Instagram

 

Zaledwie parę tygodni temu internet obiegły pierwsze zdjęcia Anny Lewandowskiej spacerującej ulicami Paryża w sportowych butach Archlight marki Louis Vuitton. Teraz słynna fit mama kupiła kolejną parę luksusowych sneakersów w trendzie na toporne, przeskalowane „biegacze". 

 

Więcej: Anna Lewandowska zmieniła fryzurę! Zobacz metamorfozę gwiazdy!

 

Co o nich myślimy? Cóż, choć jest jeszcze za wcześnie żeby oszacować czy nowe buty „Lewej" powtórzą sukces Archlightów Louis Vuitton, naszym zdaniem nowy „obuw" Anny jest jeszcze bardziej zmutowany, przeskalowany i absurdalny niż poprzedni nabytek trenerki.

 

Więcej: Oj, to zdjęcie Roberta Lewandowskiego nie spodoba sięAnnie Lewandowskiej!

 

Jakiej są marki? Ile kosztują? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

2/5
Sneakersy Chloe Anny Lewandowskiej
Instagram

 

Do kolekcji obuwia Anny Lewandowskiej dołączyła właśnie nowa para przeskalowanych, topornych sneakersów francuskiej marki Chloe. Trenerka pochwaliła się nowymi „biegaczami" na swoim Instagramie. 

 

3/5
Sneakersy Chloe Anny Lewandowskiej
Mat. prasowe

 

Na sezon przedjesienny 18, słynąca z dyskretnego minimalizmu Chloe spróbowało swoich sił w gorącym od paru lat trendzie na toporne, sportowe obuwie z przeskalowanymi podeszwami w stylu lat 90. Sneakersy francuskiej marki – zwane Sonnie – właśnie trafiły do sklepów, w wersji z niską oraz wysoką cholewką oraz w czterech kolorystykach: „Jungle Green", „Light Eucalyptus", „Sooty Khaki" i „Dark Purple".

 

4/5
Sneakersy Chloe Anny Lewandowskiej
Instagram

 

W lookbooku marki, w którym buty oficjalnie zadebiutowały, połączono je z tweedowym żakietem i dresowymi spodniami, a w drugiej stylizacji z klasycznym, wełnianym płaszczem. Anna Lewandowska połączyła je z t-shirtem w bretońskie paski i granatową spódnicą midi.

 

5/5
Sneakersy Chloe Anny Lewandowskiej
Mat. prasowe

 

Luksusowe sneakersy w trendzie na toporne buty, które wypuszczają designerskie marki zwykle podbijają nagłówki tabloidów z powodu swoich zaporowych cen. Nie inaczej wygląda to w przypadku Sonnie od Chloe – kosztują one 620 dolarów amerykańskich, czyli 2285 zł. Zapłacilibyście tyle za nie?

 

Więcej na temat Anna Lewandowska