Mat. prasowe
Zadała szyku!
1/4
Anna Lewandowska w dzwonach
Instagram

 

Anna Lewandowska czuje trendy jakt nikt! Pokazała zdjęcie na Instagraime, po którym już możemy mieć pewność, co będzie modne na początku 2019 roku! 

Żona najsłynniejszego polskiego piłkarza już od dawna jest autorytetem nie tylko w dziedzinie zdrowego stylu życia, ale także mody. Trenerka wyznacza trendy, a stylizacje, które nosi są inspiracją dla tysięcy kobiet. Od jakiegoś czasu możemy zaobserwować, że gwiazda zaczęła ubierać się bardziej kobieco i seksownie. Luźne, casualowe ubrania porzuciła na rzecz dopasowanych, podkreślających jej idealną figurę zestawów.

Tym razem zaskoczyła seksowną stylizacja z odsłoniętym brzuchem i supermodnymi spodniami, które niedawno wróciły do łask! 

Zobaczcie w galerii skąd pochodzą elementy stylizacji Anny Lewandowskiej. Ich ceny mogą szokować!

 

Zobacz: Anna Lewandowska i Marina w niemal identycznych stylizacjach! Która z nich wyglądała lepiej?

2/4
Mat. prasowe

 

Krótki top w orchidee, który ma na sobie Anna Lewandowska to projekt Zimmermann i kosztuje 4 278 zł. Trzeba przyznać, że doskonale prezentuje się zarówno do jasnych szerokich spodni, jak i czarnych dzwonów, które wybrała trenerka. 

W zestawie nie mogło zabraknąć uwielbianej przez wszystkie gwiazdy torebki. Sprawdźcie na następnej stronie, ile kosztuje...

3/4
Mat. prasowe

 

Uzupełnieniem zestawu Anny Lewandowskiej jest torebka Chloe, którą kupimy za 5 099 zł. Ten model uwielbia też Marina.

Zobacz: Chcesz mieć torebkę w stylu Chloe jak Marina? Znaleźliśmy taką w sieciówce za mniej niż 150 złotych!

4/4
Mat. prasowe

 

Ale na szczególną uwagę zasługują spodnie Anny Lewandowskiej. Dzwony wróciły do łaski i coraz więcej gwiazd wybiera je do codziennych i wieczorowych stylizacji. Model w stylu Lewandowskiej w swojej ofercie ma marka Chloe, wełniane dzwony są teraz na wyprzedaży i kosztują 2 207 zł! 

Podoba Wam się nowa stylizacja trenerki?

Więcej na temat Chloe Anna Lewandowska