Sukienka Zaquad Anny Lewandowskiej Sukienka Zaquad Anny Lewandowskiej Sukienka Zaquad Anny Lewandowskiej Sukienka Zaquad Anny Lewandowskiej Sukienka Zaquad Anny Lewandowskiej
Sukienka Zaquad Anny Lewandowskiej
1/5
Sukienka Zaquad Anny Lewandowskiej

 

Podczas gdy zwykli śmiertelnicy muszą walczyć z wyjątkowo niesprzyjającymi do życia warunkami styczniowej pogody w Polsce, Anna Lewandowska spędza początek roku w egzotycznych okolicznościach gorącego Dubaju. Oczywiście.

 

Więcej: Anna Lewandowska może i wyleguje się na plaży w Dubaju, ale nie próżnuje! Trenerka startuje z nowym biznesem! To zachwyci wszystkie mamy

 

Skąd to wiemy? Oczywiście dzięki Instagramowi trenerki i dietetyczki, na którym Anna chętnie zamieszcza zdjęcia wzbudzające w nas niezdrową zazdrość. Na przykład to. Lub to. Albo chociażby to.

 

Ale nie o tym chcieliśmy porozmawiać. Na swojej nowej fotce Anna Lewandowska pokazała wystrzałową sukienkę, która:

 

a) pochodzi z obecnej kolekcji polskiej marki, którą doskonale znacie
b) jest wręcz idealna na nadchodzący karnawał
c) jest przeceniona! Tak!!!

 

Więcej: Szukasz noworocznej motywacji? To ZDJĘCIE Anny Lewandowskiej w brokatowym bikini sprawi, że pobiegniesz na siłownię!

 

Przestańcie tracić czas – zaglądajcie do naszej galerii, w której dowiecie się wszystkiego co musicie wiedzieć o tym koronkowym numerze.

 

2/5
Sukienka Zaquad Anny Lewandowskiej

 

Anna Lewandowska wstawiła właśnie na swojego Instagrama zdjęcie, na którym wykonuje oto właśnie nasze ulubione emoji: ¯\_(ツ)_/¯.

 

3/5
Sukienka Zaquad Anny Lewandowskiej

 

Ale nie o pozę tu chodzi. Anna Lewandowska dodała fotkę, na której pozuje w czarnej, koronkowej sukience. I choć sama trenerka ubrała się w nią na dubajską plażę, śmiemy twierdzić, że ta kiecka jest wprost doskonała na zbliżający się wielkimi krokami karnawał.

 

4/5
Sukienka Zaquad Anny Lewandowskiej

 

Co to za marka? Wciąż nie wiecie? Czarna koronka, zmysłowe prześwity i genialna baskinka – to musi być Zaquad. Ile kosztuje?

 

5/5
Sukienka Zaquad Anny Lewandowskiej

 

Uwaga – mamy dla was bardzo dobrą wiadomość. Sukienka od Zaquadu jest obecnie na wyprzedaży – i kosztuje 340 zł z oryginalnych 650 zł. Na co czekacie! Natychmiast maszerujcie na stronę Zaquadu z kartą w dłoni. Nie ma za co.

 

Więcej na temat Anna Lewandowska