Anna Lewandowska w lateksowej kurtce Lateks w kolekcjach Vetements, Gucci, Balenciaga i Gareth Pugh jesień:zima 17 : fot. tag-Walk Anna Lewandowska w lateksowej kurtce Lateksowe kurtki w sieciówkach Anna Lewandowska w lateksowej kurtce
Anna Lewandowska w lateksowej kurtce
Mat. prasowe
1/5
Anna Lewandowska w lateksowej kurtce
Mat. prasowe

 

Styl Anny Lewandowskiej ewoluuje w nieoczekiwanym kierunku. Czy jeszcze parę miesięcy temu pomyślelibyście, że wkrótce żona Roberta Lewandowskiego będzie nosić undergroundowe marki takie jak Balenciaga czy polskie MISBHV?

 

Więcej: Moda na... zły gust?! Te OBCIACHOWE rzeczy są teraz SUPERMODNE! Które gwiazdy je noszą?

 

Cóż, wszystko wskazuje na to, że Anna Lewandowska zmienia swój wizerunek. W sieci pojawił się zwiastun gorąco wyczekiwanego, wtorkowego odcinka programu „Kuba Wojewódzki", w którym wystąpią państwo Lewandowscy. I choć może i sam zwiastun nie dał nam zbyt ciekawych informacji na temat życia słynnej piłkarskiej pary (oczywiście poza przewijaniem Klary) , to dzięki niemu mamy okazję przyjrzeć się strojowi, w którym podczas programu zaprezentuje się Anna Lewandowska.

 

Więcej: Uczulenie na lateks – przyczyny i objawy

 

Musimy porozmawiać o kurtce, którą mama Klary założyła na nagranie show. Szczerze? Nie pomyślelibyśmy, że Anna Lewandowska postawi na ten wyzywający trend, który jeszcze niedawno... można było kupić tylko w sex shopie. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby poznać całą historię!

 

Więcej: Jak nosić lateksowe ubrania?

 

 

2/5
Lateks w kolekcjach Vetements, Gucci, Balenciaga i Gareth Pugh jesień:zima 17 : fot. tag-Walk
Lateks w kolekcjach Vetements, Gucci, Balenciaga i Gareth Pugh jesień:zima 17 : fot. tag-Walk

 

Uwaga, trend – lateks! PCV, winyl, bądź polichlorek winylu – wszystkie te określenia dotyczą jednego i tego samego sztucznego materiału, który wziął szturmem najgorętsze awangardowe pokazy na jesień/zimę 17 w Londynie, Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku. Lśniące tworzywo pojawiło się w kolekcjach Vetements, Balenciagi czy Garetha Pugha ale także i u wielkich graczy w branży mody takich jak Saint Laurent, Armani, Paco Rabanne, Gucci i Lacoste – szczególnie w postaci motocyklowych kurtek, spodni (szerokich, nie obcisłych) oraz płaszczy maksi niczym prosto z „Matrixa".

 

3/5
Anna Lewandowska w lateksowej kurtce
Mat. prasowe

 

Znając modową historię lśniącego tworzywa sztucznego, nikogo nie powinno dziwić, że gwiazdy pokazują się w stylizacjach, w których lateks gra pierwsze skrzypce. Ale Anna Lewandowska? Kto by pomyślał, że polska WAG i świeżo upieczona mama pojawi się w talk show Kuby Wojewódzkiego w seksownej, błyszczącej kurtce? Musimy przyznać, że choć jej ramoneska to dość nieoczekiwany zwrot akcji, to Anna Lewandowska wygląda w swojej kurtce szałowo.

 

4/5
Lateksowe kurtki w sieciówkach
Mat. prasowe

 

Wiemy, że kochacie rzeczy, które pokazuje na sobie Anna Lewandowska (tak, my również). Dlatego postanowiliśmy ułatwić życie wszystkim tym, którzy zainspirowani słynną guru fitnessu zapragnęli wcielić lateksowy trend do swojej garderoby. Kurtki, płaszcze maksi oraz bomberki w lakierowanym winylu oraz skórze znajdziecie w tym sezonie zarówno w wersji przystępnej cenowo (Missguided, Reserved, Mango, Bershka) jak i nieco bardziej designerskiej (MISBHV).

 

5/5
Anna Lewandowska w lateksowej kurtce
Mat. prasowe

 

Jak wystylizować PCV? Odsyłamy was tu z powrotem do „Lewej". W swojej stylizacji do talk show, Anna Lewandowska połączyła polakierowaną ramoneskę z innymi ciemnymi rzeczami. Czarne rurki, prosty top i zgrabne, eleganckie sandałki to oczywiście podstawy dobrze zorganizowanej garderoby. Jednak ich basicowy charakter odbiera charakterystycznej kurtce nieco impetu i wprowadza ją nieco bliżej stroju odpowiedniego na co dzień. Lekcja stylu od słynnej WAG zasługuje na piątkę ;-).

 

Więcej na temat Anna Lewandowska