Anna Lewandowska, Robert Lewandowski Anna Lewandowska, Robert Lewandowski Anna Lewandowska na meczu Polska-Czarnogóra Anna Lewandowska jedzeniowe grzeszki Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram
1/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram

Niedawno Anna Lewandowska przeszła sporą metamorfozę. Trenerka była znana ze swojego sportowego stylu i najczęściej prezentowała się w casualowych czy nawet sportowych strojach. Teraz to się zmieniło! Ostatnio nawet na mecze Anna Lewandowska zakłada seksowne spódniczki. Coraz częściej możemy ją podziwiać w sukienkach i butach na obcasach. Nie gardzi nawet modnymi dodatkami, jak rajstopy kabaretki. Co zmieniło się w podejściu trenerki do mody? Dowiecie się na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Kolejny hit z szafy Anny Lewandowskiej! Fanki oszalały na punkcie tej bomberki. Ale uwaga, tania nie jest!

2/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram

Anna Lewandowska coraz częściej stawia na stylowe stroje, które sprzedają się jak świeże bułeczki. Powoli możemy mówić o „efekcie Ani” ;) i nic dziwnego, bo trenerka prezentuje się świetnie. W najnowszym wywiadzie dla magazynu „Gala” wyjawia, jak zmienił się jej stosunek do mody. Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Anna Lewandowska z Klarą na meczu Bayernu! Córeczka Lewandowskich była w centrum uwagi!

3/5
Anna Lewandowska na meczu Polska-Czarnogóra
East News

Anna Lewandowska odpowiedziała na pytanie, na ile moda jest istotna w jej życiu.

 

- Do niedawna myślałam, że mało istotna. Najchętniej zakładałam wygodne sportowe buty i dres Nike, ale nie ukrywam, że chcąc nie chcąc, moda pojawiła się w mojej szafie. Przyznam jednak, że nie jest to najważniejsza rzecz w moim życiu - powiedziała Anna Lewandowska.

 

Zobacz: WYSZCZUPLAJĄ I KOSZTUJĄ JEDYNIE... 89 ZŁOTYCH! SPODNIE ANI LEWANDOWSKIEJ TO HIT JESIENI 

4/5
Anna Lewandowska jedzeniowe grzeszki
Instagram

Anna Lewandowska podkreśliła, że przede wszystkim jest trenerką, dietetykiem, coachem, bizneswoman, a moda schodzi na dalszy plan. Ma jednak ulubionych projektantów!

 

Zobacz: Bluza jako sukienka?! Ten kontrowersyjny trend pokochała Ania Lewandowska! Ty też? SHOPPING

5/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram

Trenerka nie chciała zdradzić, czyje projekty ceni sobie najbardziej, ale chętnie sięga po stroje zarówno polskich twórców mody, jak i zagranicznych. My wiemy, że można ją podziwiać w strojach od Sugarfree, Just Paul czy Givenchy ;).

 

Zobacz: Ania Lewandowska kibicowała Robertowi w kurtce za 5 tys. zł! Ale buty? Możesz je mieć!

Więcej na temat Anna Lewandowska