Kurtka Anny Lewandowskiej
Instagram

 

Czy to ptak, czy samolot? Otóż nie, to Anna Lewandowska w nowej stylizacji na Instagramie. Doskonale wiemy, że kiedy guru fitnessu, mistrzyni diety bezglutenowej oraz twarz wody Kinga Pienińska pokazuje się w nowym ciuchach – a umówmy się, robi to niemal codziennie – natychmiast w komentarzach lawinowo sypie się jedno pytanie: skąd ta sukienka/bluzka/bluza/buty/spodnie/wózek Klary/wszystko.

 

Więcej: Lewandowscy zamieszkają w Hiszpanii?! Robert Lewandowski ma szansę dostać majątek za transfer! Skusi się?

 

Nie dziwimy się wam – Anna we wszystkim wygląda odlotowo i nie inaczej jest tym razem. Małżonka Roberta Lewandowskiego wrzuciła właśnie na Instagrama nową fotkę, na której widzimy ją na spotkaniu biznesowym w kawiarni (zapewne dotyczy jej autorskiego obozu, który startuje jutro).

 

 

#1 Odliczamy dni do obozu. Dzisiaj dzień pełen spotkań 👉🏻 wpadam na spotkanie i lecę na kolejne! 100 % działania! Obóz by Ann już JUTRO 💥będzie Torpeda, a jak już mówiłam ... MAMY mają moc ... więc możecie się tylko domyślać ...😈💥😅co to będzie! ✔️Healthy Team zwarty i gotowy! ✔️Sprzęt - TRX, sztangi, Kettlebells, piłki, gumy, skakanki, pachołki, sztangi, talerze - gotowe! ✔️Menu by Ann - gotowe! ✔️Wykłady - gotowe! Jak zawsze będzie dawka motywacji i merytoryki ✔️Welcome Packi - gotowe! Uśmiechy! Zabierzcie je ze sobą i ... do dzieła! Motto obozu 👉🏻 Wiara, siła i wzajemna motywacja. #power #hpba #healthyplanbyann #annalewandowska #motivationbyAnn # 1 We're counting down the days till the camp. Today is a day full of meetings 👉🏻 I'm attending a meeting and I'm going to another one! 100% action! And the camp by Ann is starting tomorrow. ✔️Healthy Team all packed and ready! Equipment - TRX, barbells, Kettlebells, balls, rubbers, skipping rope, barbells, plates - ready! ✔️Menu by Ann - ready! ✔lectures - ready! As always, there will be a dose of motivation and knowledge ✔️Welcome packs - ready! Smiles! Take it with you and ... Off we go to work! Camp motto 👉🏻 faith works miracles

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 

Choć na fotce Anna siedzi w fotelu ze skrzyżowanymi nogami, doskonale widać, że ma na sobie puchówkę, która wygląda jednocześnie odjazdowo, wygodnie i ciepło. Krótko mówiąc – jest świętym Graalem kurtek. No i mimo że zdjęcie wisi na Instagramie zaledwie parę godzin, doczekało się już 144 komentarzy, z których jakieś 143 dotyczy jednej rzeczy – gdzie Anna dorwała tę lśniącą kurtkę.

 

Więcej: Lewandowska trafiła na podium Biologicznej Bzdury Roku. Co na to Kasia Bosacka? „Jedna pomyłka może się zdarzyć, ale..."

 

Kurtka Anny Lewandowskiej
Instagram

 

Macie szczęście – naturalnie dorwaliśmy tę czerwoną kurtkę. No i okazuje się, że nie tylko pochodzi ona z H&M-u (co jest dobrą wiadomością dla każdego, kto lubi oszczędzać na ubraniach), ale jest obecnie przeceniona do całkiem przyjemnych 209 zł (oryginalna cena wynosiła 299 zł).

 

Więcej: Anna Lewandowska pokazuje BARDZO DUŻĄ Klarę i nieco narzeka na poranne pobudki. A Robert? „Widzę, że odpoczywa na kanapie”

 

Wyglądanie jak Anna Lewandowska jeszcze nigdy nie było tak przystępne cenowo. Na co czekacie? Łapcie karty płatnicze i do dzieła!

 

Więcej na temat Anna Lewandowska