Anna Lewandowska pokazała plecy
Instagram
1/5
Anna Lewandowska pokazała plecy
Instagram

 

Czy zdarzyło się wam kiedyś... zapomnieć bluzki? Choć tak właściwie ciężko nam wyborazić sobie sytuację, w której nieumyślnie opuszczamy dom bez góry, na to dość obnażające rozwiązanie postawiła właśnie Anna Lewandowska.

 

Więcej: Córka Ani i Roberta Lewandowskich stawia swoje pierwsze kroki!

 

No dobra, żartujemy. Wasza ulubiona fit mama oraz małżonka waszego ulubionego kapitana polskiej reprezentacji rzeczywiście pokazała wszystko od pasa w górę – ale tylko z tyłu. Anna Lewandowska wrzuciła na swój Instagram nową fotkę, na której pozuje tyłem do kamery w szerokich spodniach o wysokim stanie oraz super nisko skrojonym body.

 

Więcej: Oto polskie gwiazdy i ich piękne mamy! To właśnie po nich odziedziczyły talent i urodę...

 

A ponieważ redakcja Party.pl wie absolutnie wszystko, oczywiście wiemy gdzie Anna Lewandowska kupiła swoje najtisowe body. Dobra wiadomość – sprzedaje je nowa polska marka, a jego cena jest bardzo korzystna. Zapraszamy do naszej galerii po wszystkie informacje!

 

Więcej: Anna Lewandowska w ogniu krytyki. Co tym razem zarzucają jej fani? 

 

2/5
Body w kolekcjach wiosna/lato 18 Balmain, Dior, Dennis Basso, Gucci
Body w kolekcjach wiosna/lato 18 Balmain, Dior, Dennis Basso, Gucci

 

Na początku trochę faktów. Tego sezonu, projektanci od Alexandra Wanga, aż po Diora i Balmain pokazali kojarzące się z latami 90. body w towarzystwie futrzanych płaszczy, prześwitujących spódnic midi czy w połączeniu z szerokimi bojówkami z obniżonym stanem.

 

3/5
Anna Lewandowska pokazała plecy
Instagram

 

Ponieważ Anna Lewandowska uważnie śledzi pokazy, to żadna niespodzianka, że słynna fit mama lansuje ten gorący trend na swoim Instagramie.

 

4/5
Anna Lewandowska pokazała plecy
Instagram

 

W swojej stylizacji trenerka połączyła czarne body z nisko skrojonym tyłem ze spranymi, błękitnymi jeansami z wysokim stanem. Do tego Lewandowska dobrała białe sneakersy, kopertówkę w monogram oraz czarne okulary przeciwsłoneczne.

 

5/5
Anna Lewandowska pokazała plecy
Instagram

 

Jej prose body jest dziełem polskiej marki The Odder Side, która w swoich projektach inspiruje się retro minimalizmem lat 90. Body zwie się Sophie i możecie je upolować już za 189 zł. Co myślicie o tym jak nosi je Anna Lewandowska?

 

Więcej na temat Anna Lewandowska