Anna Lewandowska
Instagram/ons.pl
Efekt wart TEJ ceny?
1/5
Anna Lewandowska
Instagram/ons.pl

Anna Lewandowska ostatnio coraz częściej zamienia sportowe buty na wysokie szpilki! Niedawno mogliśmy podziwiać ją na balu fundacji TVN, gdzie zaprezentowała się w odważnym kombinezonie, niestety skrytykowanym przez specjalistów. Tym razem trenerka udała się na event aż do Werony! Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jak się ubrała!

 

Zobacz: Anna Lewandowska skrytykowana za stylizację na Balu TVN! "Bal to nie gala fitness"

2/5
Anna Lewandowska
Instagram

Dzisiejszy wieczór Anna Lewandowska wraz z Robertem spędza na pokazie mody w Weronie. Na tę okazję wybrała bardzo elegancką i drogą (!) stylizację. Zobacz na kolejnej stronie, co ma na sobie trenerka!

 

Zobacz: Anna Lewandowska udzieliła pierwszego wywiadu po porodzie! Co zdradziła trenerka?

3/5
Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie swoim strojem. Wybrała podkreślającą figurę kreację od Balmain oraz szpilki od Yves Saint Laurent. Na kolejnej stronie możesz zobaczyć, jak Anna prezentuje się w tym zestawie.

 

4/5
Anna Lewandowska
Instagram

Voila! W takim wydaniu Anna Lewandowska pojawiła się na pokazie mody Calzedonii, której jest ambasadorką.

 

Wiemy, ile kosztowała stylizacja trenerki. Zobacz na następnej stronie!

 

Zobacz: Jak znaleźć swój styl ubierania się – praktyczne porady

5/5
Anna Lewandowska
Facebook

Sukienka Anny Lewandowskiej kosztowała ok. 8 700 złotych, natomiast buty ok. 3 800 złotych! Jednak ostatecznie trenerka wystąpiła w sandałkach. Były wygodniejsze? ;) A może zwyczajnie bardziej pasowały do włoskiej aury. ;) Anna Lewandowska nieczęsto sięga po tak luksusowe ubrania i dodatki. Tym razem zrobiła wyjątek i osiągnęła świetny efekt! Podoba się wam jej look?

Więcej na temat Anna Lewandowska