Takie spotkanie to ewenement! Anna, Robert i Klara Lewandowscy oraz Marina i Wojciech Szczęsny pojawili się w tym samym miejscu w tym samym czasie. Oczywiście, chyba nie sposób uniknąć porównania obu WAGsów. Choć partnerki słynnych piłkarzy znają się prywatnie, to dotychczas nie nadarzyła się okazja, żeby porównać ich looki w tych samych okolicznościach.

 

Zobacz też: Anna Lewandowska wraca do treningów miesiąc po porodzie?

 

Anna Lewandowska

 

Anna Lewandowska przyzwyczaiła nas już do tego, że swoim wyglądem wprawia w osłupienie. Czy to możliwe, że urodziła Klarę zaledwie ponad miesiąc temu? Trenerka postawiła na stylizację w odcieniach bieli, czerni i pudrowego różu. Kontrastująca, biała marynarka o wydłużonej sylwetce zestawiona z małą czarną to bardzo sprytny zabieg stylizacyjny! Do tego kompletu Anna dobrała oversize'owe okulary Celine, swoją beżową torebkę Birkin od Hermesa oraz letnie buty, które wyglądają jak połączenie plażowych espadryli z różowymi trampkami.

 

Więcej: Polskie WAGs aktywnie zagrzewały swoich mężów do walki! Czy to im zawdzięczamy zwycięstwo?

 

Marina Łuczenko

 

Polecamy: Widzieliście klapki Mariny od Chanel? Znaleźliśmy 10 par w tym samym trendzie… za ułamek ceny!

 

Stylówa Mariny również łączy w sobie czerń i biel, jednak wokalistka dodała do niej mocny niebieski akcent w postaci denimowej kurtki. Pod spód założyła ona prosty, czarny top, natomiast jako dół Marina wybrała olśniewające, czarno białe kuloty na 3/4 z czarnymi, błyszczącymi wstawkami. Widzicie jej buty? To słynne futrzane klapki od Givenchy (2500 zł), natomiast jej torebka to również Birkin. Ich ceny zaczynają się od ok. 45000 zł. Doceniamy też jej lustrzane, przypominające awiatorki okulary.


No więc Anna Lewandowska czy Marina?

Więcej na temat Marina Anna Lewandowska