Anna Lewandowska leży na trawie w sukience za 2 tysiące
Instagram
😳😳😳
1/5
Anna Lewandowska leży na trawie w sukience za 2 tysiące
Instagram

 

Jak się pozbyć zielonych plam? Niestety my tego nie wiemy – znamy za to pustoszące poczucie rozczarowania, które już wielokrotnie odczuwaliśmy wstając z niedzielnego pikniku z zielonymi odznaczeniami na świeżo upranej parze jeansów.

 

Więcej: Córka Ani i Roberta Lewandowskich stawia swoje pierwsze kroki!

 

Wygląda na to, że tajemną sztukę wywabiania trawiastych plam opanowała Anna Lewandowska. Albo to, albo po prostu ją one niezbyt obchodzą. Fit instagramerka wrzucilła właśnie na swój feed nową fotkę, na której wyleguje się wraz z Robertem oraz Klarą w wiosennym słońcu na soczystozielonej murawie w sukience, której większości z nas szkoda by było założyć na elegancki bankiet.

 

Więcej: Anna Lewandowska w ogniu krytyki. Co tym razem zarzucają jej fani? 

 

Jeśli jesteście ciekawi, jakiej marki jest sukienka, którą Anna beztrosko skazała na splamienie oraz ile wynosi jej cena – zapraszamy do naszej galerii po wszystkie informacje.

 

Więcej: Anna Lewandowska epatuje bogactwem? Jedno zdjęcie trenerki wywołało burzę!

 

2/5
Anna Lewandowska leży na trawie w sukience za 2 tysiące
Instagram

 

Ojej, czy to się spierze? Trudno nam patrzeć na to zdjęcie i zdusić w sobie wewnętrzny głos perfekcyjnej pani domu, która zanim ubrudzi ubranie, już myśli o wywabieniu uciążliwej plamy. Z kolei Anna Lewandowska wygląda absolutnie beztrosko leżąc na trawie w towarzystwie Roberta i Klary.

 

3/5
Anna Lewandowska leży na trawie w sukience za 2 tysiące
Instagram

 

Na wiosenne wylegiwanie się na słońcu, słynna fit bogerka postawiła na wiązaną na szyi, odkrywającą plecy (to już chyba znak rozpoznawczy Lewandowskiej) sukienkę polskiej marki Thecadess. Choć z uwagi na lśniącą dzianinę my prędzej widzielibyśmy tę kieckę na wieczorowym bankiecie, Anna Lewandowska założyła ją na weekendowy chill z rodzinką.

 

4/5
Sukienka The Cadess, 1690 zł
Instagram, mat. prasowe

 

To wykończone falbankami cudeńko z dekoltem w kształcie litery V – do którego Lewandowska dobrała swoje szalone okulary od Diora za 1600 zł – pochodzi z kolekcji polskiego duetu na wiosnę/lato 18 i może być wasze za 1690 zł. Z kolei dla wszystkich wciąż zainteresowanych tematem wywabiania zielonych plam zapraszamy tutaj.

 

5/5
Anna Lewandowska leży na trawie w sukience za 2 tysiące
Instagram

 

To już drugi raz w ciągu ostatnich paru dni, kiedy Lewandowska pokazuje na swoim Instagramie ubrania Thecadess. W zeszłym tygodniu słynna dietetyczka pozowała do zdjęcia w bluzie od polskiej marki z ozdobnymi chwościkami w talii (790 zł), którą połączyła z zamszowymi sandałkami w cielistym kolorze. Za nazwą marki Thecadess kryje się dwóch projektantów, Radek Rociński i Piotr Sałata (drugiego z nich być może kojarzycie z polskiej wersji popularnego w Wielkiej Brytanii show „Jak dobrze wyglądać nago”), którzy wystartowali ze swoim brandem w 2014 roku.

 

Więcej na temat Anna Lewandowska